Satılık Zalman Z3 kasa / Zowie p-sr - HyperX navi Edition mousepad - Dark Freezer X92bl fan soğutma

HavaKilici

Picopat
Daha fazla  
Zalman Z3 Plus kasa (beyaz):

5.jpg

4.jpg

1.jpg

2.jpg

3.jpg

6.jpg

Fanları, kabloları, reset, Power tuşu, ön fandaki mavi LED, USB girişleri sorunsuz çalışıyordur. Tozdan dolayı kirli gözükmüş olabilir. Satarken güzelce temizlerim.
1 önde (mavi LED'li) 2 üstte ve bir de arkada fan vardır toplam 4 adet. Yeni kasa aldığım için satıyorum.

Kasanın sorunları:

Ön kulaklık jakı bozuk olabilir (olmayadabilir emin değilim). Yeni kasaya geçtiğim için satıyorum ve parçaları çıkar tak bu işlemi 4 kere tekrarlayacağım için uğraşması sıkıcı test edemiyorum maalesef. Kulaklığınızı anakart yani arkaya takıyorsanız bir problem olmayacaktır.

Yan kapaktaki camda birkaç tane çizik izleri var çok belli olmuyorlar.

Kasanın yan kapaklarını kasaya sabitlemek için kullanılan vidalar kayıp, ararsam bulabilirim belki. Başka vidalarla da sabitlenebilir sıkıntı olmaz.

Ürün linki: ZALMAN Z3 PLUS White Fan Kontrollü USB3.0 Pencereli 4ad120mm Güç Kaynaksız Beyaz Kasa - inventus
Fiyat: 150 TL.

Zowie P-SR mousepad (Control):

20200904_124112.jpg

G-SR ın küçüğü olan P-SR şu anda Türkiye'de hiçbir yerde satılmıyor.
1 Ay kullanılmıştır. Yeni mousepad aldığım için satıyorum. Herhangi bir deforme yoktur. Sıfır gibidir.
Fiyat: 100 TL.

HyperX NAVI Edition mousepad (l) (Speed):

20200904_123645.jpg

Bu Mousepad'de 1 aya yakın bir süre kullanılmıştır. Fazla olduğu için satıyorum. Herhangi bir deforme yoktur. Sıfır gibidir.

Ürün kodu: HX-MPFS-X-1N
Fiyat: 70 TL.

Dark Freezer X92bl işlemci soğutucu (fan)

Fan.jpg

1 Yıl önce satın aldım 1 kere eski sistemimde çalışıyor mu diye çıkar tak yaptım. 9600KF işlemci alacaktım önceden soğutmayı hazır edeyim dedim ama yetersiz olduğunu öğrendiğim için kullanmadım hiç. En fazla 1 dakika çalışmıştır. Bir sıkınıtısı yoktur. Termal mucunu 1 kere kullanılmıştır içi doludur. Herhangi bir sıkıntısı yoktur. Garantisi devam ediyor.

Ürün linki: Dark Freezer X92BL, 92mm 4pin PWM Mavi Led Fanlı, 2x Isı Borusu, Direkt Kontak AMD Ryzen AM4 ve Intel Uyumlu İşlemci Soğutucu (DKCCX92BL) | Teknobiyotik

Fiyat: 70 TL.

İstanbul, küçükçekmece istasyon mh. Sinde oturuyorum. Buradan alışverişi gerçekleştirebiliriz. Fiyatları uygun tutmaya çalıştım. 2. el piyasalarına bakıp onlardan da düşük fiyatlandırdım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı