Zalman Z3 Plus DVD Bölmesi Sökme

xtrax

Kilopat
Daha fazla  
Bildiğiniz gibi günümüzde artık DVD kullanımı kalmadı ancak benim kasamda DVD driver takmak için için gereksiz yer kaplayan bir bölme var. Bu kasayı bilen arkadaşlar ne demek istediğimi anlamıştır zaten aşağıdaki fotoğrafta da çıkartmak istediğim yeri çizeceğim. Burası çıkartılır mı? Çıkartılırsa nasıl çıkartılır? Eğer buradan kurtulabilirsem büyük bir yer kazanacağım.
Inkedzalman-z3-plus-inceleme_LI.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Evet çıkarabilirsin fakat zor çünkü Çıkarmak istediğin bölüm kasaya perçin ile montelenmiş durumda. Perçinleri sökmeye çalışırken kasaya zarar verebilirsin. Ek olarak kasanın dengesi bozulur.
Benim de sana bir sorum var. Kasanın ortasındaki ekran kartı dikleştirici sende mevcut mu?

Evet çıkarabilirsin fakat zor çünkü Çıkarmak istediğin bölüm kasaya perçin ile montelenmiş durumda. Perçinleri sökmeye çalışırken kasaya zarar verebilirsin. Ek olarak kasanın dengesi bozulur.
Benim de sana bir sorum var. Kasanın ortasındaki ekran kartı dikleştirici sende mevcut mu?

Bende mevcut hala ama ilk aldığım gün sökmüştüm.

Mevcut ama hiç kullanmadım. Çamlıca taraflarına gelirsen vereyim :D

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı