Zalman Z3 Plus için Akasa Flexa P5 Fan Çoklayıcı

Bu kontrolcünün daha ucuz olanı yok mu ya?

Anakartın üstteki 4Pin CPU fan girişine flexa kablonun 4pinli ucunu takacaksın çoğaltıcının uçlarınada soğutucu ve kalan 4 fanı takacaksın. Eğer takacağın fanlar 4pinli olursa hız ayarını anakartın kendi belirlediği değere göre gerektiğinde yavaşlatıp gerektiğinde yükseltecektir senin ekstradan birşey yapmana gerek kalmaz.

Molex bağlantısını yapman zorunlu. Zira yapmaz isen fanların hepsi 4 pin Anakart çıkışından güç alamayacaktır.

Gücü yine güç kaynağından mı almam gerekiyor? 1 Tane molex bağlantısı yapmama gerek var mı?
Kablo karmaşasını azaltmak için modüler güç kaynağı aldım.

Molex bağlantısını yapman zorunlu. Zira yapmaz isen fanların hepsi 4 pin Anakart çıkışından güç alamayacaktır.

Cevabımı aldım Tam yazdım cevap geldi. Sans. Herkese tesekkür ederim.

Bu kontrolcünün daha ucuz olanı yok mu ya?

Dolar artınca kablonun fiyatı da artıyor

Akasa Flexa P5 5 Çıkışlı, Özel Kılıflı PWM Çoklayıcı Kablo Daha uygun fiyata aynı kablo.

Antec Rainbow 120 RGB

Bu fanları bu çoklayıcıyla kontrol edebilir miyim? Birde 1200 RPM yeterli olur mu? Akasa viper 1800 RPM ama daha hiç 1800 RPM calıstırmadım hep 30 derecede %40 ve 40 derece üstü %70 ama 40 dereceye çok nadir cıkıyor sistem.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…