Zalman'ın yeni kasası Z9 Iceberg

465X güzel bir örnek fakat Z9'da o kadar alan bırakılmamış gibi.

Hiçbir kasa Sekira 500X kadar büyük, çelik, büyük RGB fanlı ve sıcak olamaz. O kadar saçma tasarımı anca MSI yapar...

TD500

Bu tarz bir degrade olsa daha iyi olur diye düşünüyordum, uyguladım ve bence kasa standart haline göre daha güzel oldu.(Tabi pek güzel boyayamadım onu görmezden gelin. )

Dosya Ekleri

• 1615582184140.png
    447 KB · Görüntüleme: 20
Çok güzel bir kasa olmuş, hem görüntüsünü hem de yapısını beğendim. Bu tasarımda daha küçük boy bir kasa isteyenler S4 Plus modeline bakabilir, malzeme kalitesi ortalama olsa da o fiyat bandında Hydrualic Bearing fanlar ile birlikte gelmesi iyi bir artı.

Ayrıca her kasa mesh panelli olmak zorunda değil ve önü kapalı her kasa da ısınmıyor; örnek olarak Evolv X, Night Shark, Enthoo 719 ve Lancool II (Düz model)`yi gösterebilirim.

Son düzenleme:
Lancool II haricini pek bilmiyorum ancak Lancool II ısınan bir model değil miydi biraz? Gamer's Nexus incelemesini okumuştum, bu kasa hava akışı ön plandaysa tercih edilmemeli tarzında bir yorum kullanmıştı.

Ön tarafta kalın bir mesh ön-yan kısım var. Hava akışının o kadar kötü olacağını sanmıyorum. Güzel bir kasaya benziyor.

Saçma olmuş. Gördüğüm kadarıyla ön tarafında fan ve hava girişi yok ne işe yarayacak önde fanı olmayan kasa?

Saçma olmuş. Gördüğüm kadarıyla ön tarafında fan ve hava girişi yok ne işe yarayacak önde fanı olmayan kasa?
Tamamen kapalı değil, yanlarda açıklık var. Yanlardan yine hava alacaktır.

Bence yaparken nasıl bu kadar iyi yapabiliriz diye düşünmüşler tabii simetri hastaları hayatta almaz bunu ama şahsen çok iyi olmuş o gözüken gri kısmın etrafı RGB LED olsa fena iyi olurdu.

Kasanın ön yüzü asimetrik değil yalnız, yatay eksende ortadan ikiye böldüğünüzde ters ayna görüntü simetrisi elde ediyorsunuz.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…