Zaman Zaman Çalışmayan Klavye Tuşları

dawance

Hectopat
Notebook bilgisayarımda ''Q'' ve ''W'' tuşları zaman zaman bir çalışıyor, bir çalışmıyor. Eğer çalışırsa ikisi de çalışıyor, çalışmazsa ikisi de çalışmıyor. Sadece ikisi yüzünden diğer tuşlarda hiçbir sorun yokken yeni bir klavye satın almak istemiyorum. Uzun zamandır böyleler ve özellikle FIFA oynarken çok zorluk çıkarıyorlar. Ne yapılabilir, sorun ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Nasıl bir notebook'un var bilmiyorum fakat ben eski laptopumun içini açarken klavye kısmı da çıkıyordu ve klavyede bir sorun olduğu zaman oradan temizleme gibi işlemleri yapıyordum. Açıp bir kontrol et derim.

Eski bilgisayarımda başıma gelmişti. Bilgisayarın içini açıp klavye girişini kontrol edin.
Bahsettiğiniz klavyenin bilgisayara takıldığı dişli yer değil mi?
Nasıl bir notebook'un var bilmiyorum fakat ben eski laptopumun içini açarken klavye kısmı da çıkıyordu ve klavyede bir sorun olduğu zaman oradan temizleme gibi işlemleri yapıyordum. Açıp bir kontrol et derim.
Teşekkürler

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı