Zamanı ileri ve geri alabiliyorsun, ne yaparsın?

İlk başta bir kişi hisse alarak manipüle etti ve işten çıkarmalara sebep oldu. Sonra reddit kullanıcıları birleşerek hisseleri çok değerli yaptı. Sonra davalar açıldı ve iş büyüdü.

Bitcoin'i bulan kişiyi öldürür "Bitcoin alırım" diyen herkesi sinir krizlerine sokarım .

Ama geçmişe sadece siz gittiğiniz için Bitcoin'i yapan kişiyi öldürünce ortada kalırdınız ve kendi kendinizi sabote etmiş olurdunuz.

Zamanı dünyanın oluşmadığı tarihe kadar geriye alırdım, mavi ekran verirdirirdim.

Kumarda parayı vurup yatırımcılığa geçerim.

Annemle babamı tanıştırmazdım ve bu dünyaya da gelmezdim ve ben aslında hiç olmazdım

Zamanla oynanmaz ama ben çocukluğuma gidip kendimi öldürüp zamanı kırardım.
Zamanı kıramazdın. Geçmişe gidip kendini öldürürsen, gelecekte de geçmişe gidip kendini öldüremezdin. Ölmüş oldun ekstra bir zaman çizgisi oluşurdu. Avengers öyle dedi en azından. :d

Ama ben geçmişe gidip malum kişinin babasıyla konuşup, oğlunun futbol kariyerini devam ettirmesi konusunda ikna ederdim.

Ama geçmişe sadece siz gittiğiniz için Bitcoin'i yapan kişiyi öldürünce ortada kalırdınız ve kendi kendinizi sabote etmiş olurdunuz.

Ben Bitcoin alırım demiyorum.
O ölünce zırva parası yok olucağı için oyun biter.
Sizlerin yatırımları yüzünüzde patlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…