"Zankyou no Terror (Terror in Resonance)" Anime İncelemesi

AnimeSanctum_23

Picopat
Zankyou no Terror'un, Tokyo'da gerçekleşen terörist saldırılarla başlayan ve Nine, Twelve ve Lisa'nın hikayesini anlatan bir animedir. Nine ve Twelve, Rising Peace Academy'nin gizli deneylerinden kaçan yetim çocuklardır ve Sphinx olarak Tokyo'yu patlatmak ile tehdit ederler ve bombayı bulmaları ve önceden engellemeleri için Tokyo dedektif bürosuna videolarla bilmeceler sorarlar. Lisa ise hikayeye Tokyo Hükümet Binasına yapılan saldırı ardından katılır.​

Animeyi benim için 10/10 , çünkü çıktığı yıla göre görsel kalite ve seslendirme bakımından üst düzey bir yapımdır.

Şimdi karakterlere geçelim:

1. Nine : Zeki ve soğukkanlı, terörist saldırıların arkasındaki lider. Sphinx#1 indir.jpg
  2. Twelve : Nine'ın yakın arkadaşı ve ortağı olan mizahi ve neşeli bir karakterdir. Sphinx#2indir (1).jpg
  3. Lisa Mishima: Nine ve Twelve'ün Tokyo Hükümet Binasının için "Kururin" adlı patlayıcı "TNT"ler yerleştirirler. Twelve Binaya "Kururin" yerleştirirken Lisa onu farkeder ardından Twelve ona "Kururin"lerden birisini verir ve bırakmamasını söyler hemen ardından Nine'ın Yanına döner. Nine'da Lisa'ya 1 teklif sunar 2 seçenek vardır ; Ya Lisa ölmeyi kabul edicek ve binada patlayacak ya da Nine ve Twelve'nin suç ortağı olacak. Bunun üzerine Lisa Ölmemeyi seçer.indir (2).jpg
Bu üç karakter, Zankyou no Terror'un temelini oluşturur.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı