Zara koşu model spor ayakkabısı alınır mı?

Teurastaja.

Kilopat
Eski ayakkabımı iade ettim ve bana kart verdiler. Üstüne ekleyip ayakkabı almayı düşünüyorum. Sitedeki tüm ayakkabılara baktım ve tek bu model hoşuma gitti. Alacalı ve kemik beyazı renkleri var hangisini tercih etmeliyim?

Güzel ayakkabı fakat zara kıyafet konusunda iyi diye biliyorum. Ayakkabı konusunda ne kadar iyi bilemem.

Zara'nın ürünleri güzeldir bu tarz ayakkabılar tarzım olmasa da rahatlık açısından da güzel oluyor. İsterseniz bir deneyin güzel duruyor.
Beyaz ve gri renk karışımlarını alın derim her kombinin üzerine gidebilir şayet mavi ya da kahve alırsanız her giydiğinize uymayabilir.

Eski ayakkabımı iade ettim ve bana kart verdiler. Üstüne ekleyip ayakkabı almayı düşünüyorum. Sitedeki tüm ayakkabılara baktım ve tek bu model hoşuma gitti. Alacalı ve kemik beyazı renkleri var hangisini tercih etmeliyim?

Başlık ile içeriğin durumu farklı.
Başlıkta Zara ayakkabı hakkında yorum yapılması istenmiş ancak konu sahibi renk konusunda destek istemiş. Başlığın düzenlenmesi gerekiyor.
Kemik beyazı rengi benim daha çok hoşuma gitti. Yaz aylarına girmiş olmamız sebebiyle çok daha güzel kombin yapabilirsiniz.

Beyazı çok daha iyi. Zara iyi markadır kaliteli markadır. Şüphe etmeyin lakin spor ayakkabısını normal koşu spor için vs alıyorsanız Nike yada pumadan alın. Eğer ki kot pantolon altına felan da giyerim derseniz Zara'nın bu modeli güzel alabilirsiniz.

Geri
Yukarı