Zebronicks H-61 sistem Windows 11 indirdikten sonra açılmıyor

exclaubb12

Hectopat
Daha fazla  
Anakart
Zebronicks H-61
Bilgisayarım TPM 2.0 ve güvenli güvenli ön yükleme desteklemediği halde ISO dosyasında oynamalar yaparak Windows 11 kurdum. Bir sıkıntı yok gibiydi, Valorant açmak isteyinceye kadar. Valorant açmaya çalıştığında 1067 hatasını aldım. İnternet baktığım videolardan bakarak BIOS'taki bir ayarı UEFI fırst yaptım ve kaydettim. Sonrasında bilgisayar açılmadı ve hiçbir şekilde BIOS'a giremiyorum. Lütfen yardımcı olur musunuz?

IMG_20220309_171715.jpg

Bu ekran açılıyor.

IMG_20220309_171757.jpg

Del ya da ESC spamliyinca da bu ekran geliyor.

IMG_20220309_171715.jpg

Bu ekran açılıyor.

IMG_20220309_171757.jpg

Del ya da ESC spamliyinca da bu ekran geliyor.

Son düzenleme:
Amerikan Megatrends ekranında kalıyor daha önce de söylediğim gibi ekrandan hiçbir şekilde çıkamıyorum

Recep hocam size rehber atmış ama bakmadınız sanırım yine de yazayım bilgisayarın elektiriğini kesin sonra BIOS pilini sökün 5-10 dakika sonra geri takıp sistemi açın.

Recep hocam size rehber atmış ama bakmadınız sanırım yine de yazayım bilgisayarın elektiriğini kesin sonra BIOS pilini sökün 5-10 dakika sonra geri takıp sistemi açın.
Yok hocam okudum, şuan yapıyorum.
Recep hocam size rehber atmış ama bakmadınız sanırım yine de yazayım bilgisayarın elektiriğini kesin sonra BIOS pilini sökün 5-10 dakika sonra geri takıp sistemi açın

bios pilini soktup 7dk bekledim ama açınca tekrar aynı hatayı verdi.

Afedersiniz hatayı Valorant mı veriyor yoksa resimlerdeki gibi mi oluyor onu anlayamadım ona göre cevap yazacağım.

Geri
Yukarı