Zed nasıl oynanır?

Daha fazla  
Oyuna yeni başladım denebilir uzun bir süre sadece Brand oynadım (90k) şu an midde Zed oynamaya çalışıyorum Zed'le ilgili verebileceğiniz taktikler, skill komboları, itemler falan verebileceğiniz kadar bilgi verirseniz sevinirim.

3lvl de W-E-Q ile dürtmeye çalış. 6lvl de ise R-W-E-Q 3 Q tutturmaya çalış her zaman q dan önce e at çünkü e slow veriyor q daha rahat tutuyor. Roam atmayı biliyorsan işin çok kolay olur ve şöyle bi öneri vereyim eğer lig kasmaya çalışıyorsan zed oynamamanı öneririm

Oyuna yeni başladım denebilir uzun bir süre sadece Brand oynadım (90k) şu an midde Zed oynamaya çalışıyorum Zed'le ilgili verebileceğiniz taktikler, skill komboları, itemler falan verebileceğiniz kadar bilgi verirseniz sevinirim.
3. Seviye de w-e-q 6 da r-w-e-q yaparak rakibi dürt.Nisanci karakterlere karşı safe oyna.Adamlari tek tek bulup kesmeye calis.Adamların çıktığı itemlere bak.Koruma efsunu çıkarsa ultini etkisiz hale getirebilir.Rünlere yt'den bak.Lane'lerde gez.

Skiller tamamen bireysel performansa dayalı olarak değişir. Yeteneklerinin özelliklerini, pasifini öğren. Q skilinin yönünün nasıl ayarlanabildiğini öğren, ardından pratik yap.

Geri
Yukarı