Zeiron ACX alınır mı?

titant078

Femtopat
Daha fazla  
F/P ürünü almak istiyorum. Forumdaki çoğu Zeiron yorumlarını okudum. Her ne kadar Zeiron'dan uzak durmam gereksede PC'nin içeriği fiyat olarak makul göründü. Daha farklı alternatifler varsa da bu fiyat bandında bulamadım. Almayı düşündüğüm modelde R5 5500, 16 GB 3200 MHz RAM A520M-K anakart, 512 GB M.2 SSD ve GTX 1050 Ti var. 11200 TL'ye satın alabiliyorum. Alternatif ya da daha iyi olabileceğini düşündüğünüz yönlendirmeleriniz olabilir mi diye foruma danışmadan almak istemedim. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Hocam bütcem 10000-12000 arası, zeiron dışında güzel alternatifler elbette var ama bu fiyat bandında bulamıyorum. Yönlendirebileceğiniz aktif olarak satışta olan bir sistem varmı ?

Hocam bütcem 10000-12000 arası, zeiron dışında güzel alternatifler elbette var ama bu fiyat bandında bulamıyorum. Yönlendirebileceğiniz aktif olarak satışta olan bir sistem varmı ?

Bu var.

Alamıyorsan en azından buna bak. Anakartı GIGABYTE H610M H V2 yapmak sartiyla.

bütcemi aşsada 6600 olanı almayı istedim yalnız kredi kartına yeterli taksiti yapmıyorlar. Trendyol hepsiburada vb sitelerde ise fiyatları yüksek. Gönderdiğiniz linkten aldığım zamanda 16bin tl ye gelecek 😢

Yeni konular

Geri
Yukarı