Zenfone 2 Laser ZE500kl güncelleme hatası

saianss

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Bugün zenfone 2 laser ze500kl aldım. 351 mb güncelleme geldi, indirdim kurmaya başladı ama yüzde 25'te takılıp hata verdi ve recovery ye attı. Yeniden başlattım, sistem orijinal sürüme geri dondu gibi bir mesaj verdi. Sistem güncellenmesinde tekrar güncelleme gelmiyor. Sizce hata sebebi nedir, hata vermesinin telefona bir zararı olur mu? Cözümu var mıdır? Güncellemeyi nasıl yukleyebilirim?

Güncelleme yüklenirken sistem güncellemeleri bölümüne girmişsiniz. Bu durumda, indirmeyi otomatik olarak durduruyor ve böyle bir problem alıyorsunuz. Telefona factory reset atıp tekrar yükleyin.

Yuklenirkenden kastim paketi kurarken hata verdi. İndirme sorunsuz oldu. Guncellemeyi kurarken hata verdi.

Bi soru daha. Pil tasarruf moduna alinca durum cubugu şeffaflığını kaybediyor. O modda seffaf yapmak mumkun mu?

Ama artık guncelleme gelmiyor ki. Once telefonu mu sifirlamam lazim? Ayrica şarji cok cabuk bitiyor. Gece uyku modunda yuzde yirmi yemiş.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı