Zenfone 2'nin Türkiye'ye Gelmesini Beklemek

eeburak11

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bildiğiniz üzere Zenfone 2 Mart'ta Amerika'da, 1 ay sonra Avrupa'da, yazın ortalarında ise Türkiye'de satışa girecek. Arada uzun bir süre var. Ben telefon bakıyordum ancak kararsız kaldım beklesem mi diye Zenfone 2' yi. 900 TL bütçem var ve geldiğinde 2 GB lık modeli 800-700 TL olacakmış diye duydum.

Sizce Zenfone 2 beklemeye değer mi? Türkiye'ye geldiğinde Zenfone 5 ve 6'daki gibi özelliklerinde oynama olur mu? (Yurt dışında işlemci 2,0 GHz, Türkiye'de ise 1,6.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Kamerası çok iyi olurmu bilmiyorum ama bence beklemeye değer illaki alacaksan meizu mx4 modeline bak bütçene yakın fiyatı ve özellikleri zenfone 2 degil s6 ile yarışır seviyede

Kamerası çok iyi olurmu bilmiyorum ama bence beklemeye değer illaki alacaksan meizu mx4 modeline bak bütçene yakın fiyatı ve özellikleri zenfone 2 degil s6 ile yarışır seviyede
O kadar abartmamak lazım sonucta cıkmadı daha. Haziran gibi gelir diyolarlar ama kesin tarihini merakla bekliyoruz.

Şarj süresi Zenfone 5 gibi olabilir. 1080p ekran ve yeni işlemci ile daha fazla güç tüketir bence. Çıkmadan birşey diyemeyiz kabul ediyorum ama 1080p ekran çok pil harcar. Android 5.0 ile de optimizasyon iyi olursa şarj süresi beklediğimden uzun olabilir. Kısaca çıkınca bir inceleyin. Duruma göre alırsınız.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı