ZENFONE 3 Çıkış Tarihi

wiesn

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Asus Online Chat üzerinden isteklerimizi arzularımızı sordum en sonunda patladım. Facebook sayfamızdan takip edin felan diyordu en sonunda yazdım. Aşagıda muhabbetin yazılı ifadesi var ss alamadım staj pcsinde olduğum için bunda prtn scrn bozuk. Belki bu gönderiyi yayınlıyorum diye ban yiycem forum kurallarından dolayı ama olsun Arkadaşlar bilinçlensin KISACASI "ZENFONE 3 Kasım sonu Aralık başı çıkacak."
  • Bakın sizde yetkilisiniz veya yöneticisiniz. Biz burda Cidden sıkılmaya basladık. Bu Asus firmasının Türkiye Satış Müdürü Bora'ydı galiba adı. Verdiği Roportajda dediki Eylül sonu Ekim başı fakat Ekim'in ortalarındayız Nerde zenfone 3 lütfen en kısa zamanda sayfanızda bildirim yapın belki bunun için size rahatsız ettim ama 5 aydır bu telefonu bekliyorum.

14:41

-Asus : Ürünümüzün satışı hakkında henüz tarih bilgisi bulunmamaktadır. Gelişmeleri Facebook/AsusTürkiye sayfasından takip edebilirsiniz. Anlayışınız için teşekkür ederiz.

14:42

Ben : Nasıl bulunmamakta?

Ben : Bu zaten satışı yapan Asus. Sanki Vatancomputer veya diger satanlara sordum. Asıl geldim burda sordum fakat verdiğiniz yanıt.

Ben : İçler acısı.

Ben : Asus olarak facebook sayfanızının gönderilerinin altına bakmıyorsunuz heralde.

14:43

Ben : Yüzlerce kişi zenfone 3 nerde ne zaman çıkcak diye soruyor cevap yok. Nasıl yok asus bilmiycekte benim dedem mi bilecek?

14:43

Ben : Bakın siz bir asus şirketi Online chat moderator iseniz bu konu hakkında Türkiye Satış Müdür'üne iletilerimizi iletebilirsiniz. Ama bunu yapmıyorsunuz Biz beklemekten sıkıldık Tam 5 ay oldu Taiwanda satışa sunulalı.

14:46

Asus : Kasım sonu veya Aralık başı gibi çıkış tarihi planlanmaktadır en kısa sürede bildirim sağlanacaktır.

14:46

Ben: Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı