Zengin olsaydınız ne yapardınız?

Öncelikle kesinlikle 1 adet Ferrari 812 GTS alırdım çünkü hayal aracım o. Sonra yeni bir şehirde yeni bir ev yaptırırdım hatta kale benzeri bir şey yaptırdım.

Güzel bir eve taşınıp hayalimdeki odayı kurardım.

Vay be onun yerine tır kiralarim onu sürerim stonks.

Hocam o direk yarış arabalarının kralı.
Yani enzo ferrarinin son ferrarisi baya değerli ve en iyi sese sahip ferrari 2. ise enzo ferrari zaten Michael Schumacher sayesinde baya geliştirildi ayni şekilde f430 vb. Cocukluktan beri ferrari hastasıyım..

Yani enzo Ferrari'nin son Ferrari'si bayağı değerli ve en iyi sese sahip Ferrari 2. ise enzo Ferrari zaten michael schumacher sayesinde bayağı geliştirildi ayni şekilde F430 vb. çocukluktan beri Ferrari hastasıyım.

Bana göre yarış arabalarının her zaman eskileri daha iyi oluyor ama tasarım olarak Ferrari 458 italia daha sakin gözüküyor.

Bana göre yarış arabalarının her zaman eskileri daha iyi oluyor ama tasarım olarak Ferrari 458 italia daha sakin gözüküyor.
458 guzel araba ama aşırı klasik duruyor yoksa o araba ile tabletten az oyun oynamadım la ferrari falanda var ikisininde sarı ferrari rengi mükemmel.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…