Zepp Life uygulaması telefonda nasıl sürekli açık bırakılır?

patrikk

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Pano Montörlüğü - Otomasyon
Merhaba, Mi Band 6 bilekliğimin telefonla eşleşmesi için sürekli zepp Life uygulamasının açık kalması lazım. Artık el alışkınlığından telefonla işim bitince bütün uygulamaları kapatıyorum.

Bunu sürekli olarak açık bırakabilme gibi bir durumum var mı? Sürekli telefonumla bağlı olsun istiyorum.

Kullandığınız telefonun markası nedir? Eğer Xiaomi ise uygulamaları kapattığınız ekranda uygulamaya basılı tutup kilit logosuna basarsanız ''X'' logosuna bastığınızda kilitli uygulama hariç tüm uygulamaları kapatır.

Merhaba, Mi Band 6 bilekliğimin telefonla eşleşmesi için sürekli zepp Life uygulamasının açık kalması lazım. Artık el alışkınlığından telefonla işim bitince bütün uygulamaları kapatıyorum.

Bunu sürekli olarak açık bırakabilme gibi bir durumum var mı? Sürekli telefonumla bağlı olsun istiyorum.

Hocam bende Mi Band 4 var uygulamayı hiç açmadığım halde Bluetooth açık olduğu sürece hiçbir zaman eşleşme gitmiyor.

Redmi telefon kullanıyorum sanırım sürekli arka planda açık uygulama yapmalıyım, bende Bluetooth açık olsada bağlanmıyor.

Geri
Yukarı