Zero Hour oynanır mı?

183206

Megapat
Makaleler
1
Zero Hour oynanır mı? İzlediğim videolardan gördüğüm kadarıyla, hep 5 kişilik bir takım botlara karşı savaşıyorlar gibi.
Rainbow gibi 5-5 online seçeneği yok mu? Oyun güzel mi? Alınır mı? Oyunu oynamış olanlar, oyunun artıları ve eksileri nelerdir?
@Daryl1dx

Zero Hour oynanır mı? İzlediğim videolardan gördüğüm kadarıyla, hep 5 kişilik bir takım botlara karşı savaşıyorlar gibi.
Rainbow gibi 5-5 online seçeneği yok mu? Oyun güzel mi? Alınır mı? Oyunu oynamış olanlar, oyunun artıları ve eksileri nelerdir?
@Daryl1dx
Hocam 5VS5 Multiplayer modu mevcut. Ama oyuna çok hakim değilim. Oyun incelemelerini okumanızı ya da rehber videolarını izlemenizi öneririm.
@Daryl1dx
Eğer bu tarz oyunları seviyorsanız Insurgency Sandstorm oyununu kesinlikle öneririm size. Yaklaşık 80 saat oynamam var o oyunda.

Ben satın aldım, indirdim fakat hiç sarmadı. Oyunun grafikleri çok garip geldi. Işıklandırmalar kötü. Onun dışında oynanış, silah mekanikleri vs. de kötü ben beğenmedim.

@Daryl1dx Insurgency'nin ilk oyunu var da, öldü gibi biraz o oyun.
Sandstrom da gereksiz pahalı bence.
İnanın bana Sandstrom gereksiz pahalı değil hocam. Şahsen 40 TL gibi bir fiyata almıştım indirimlerde. Zerre pişman değilim. Cidden gördüğüm en iyi askeri oyunlardan birisi.

Yeni konular

Geri
Yukarı