Zihin Okumak mı Işınlanmak mı?

İkisine de sahibim üstadım. Lakin kendi üzerimde işe yaramıyor. Pes ettim. Ne ışınlanacak bir yer ne de düşüncesini merak ettiğim biri var. İki özel güç de iğrenç bence.

Kesinlikle zihin okumak. Bir insanın düşüncelerine girebilmek bence daha değerli. Basit düşünmezsek neler elde edebileceğini tahmin bile edemezsin
Birinin düşüncelerine girmek ayrı özel bir güç. Burada bahsedilen zihin okuma yani sadece okuyorsun. İleride update gelirse yazabilirsin tabi..

Kesinlikle ışınlanmak. Sınırı yok

Kesinlikle ışınlanmak. Sınırı yok
Sınırı yok ama nereye gidecen ışığın işlemediği eksi bilmem bin kaç derecelere mi? Donarsın kardeş. Mesela Flash dizi var. Adamlar sıkıcı bir özellik olduğu için multiuniverse saçmalığında yaşıyor. Bundan başka insanların yaşadığı Dünyalar varsa iyi olurdu da bu evrende yalnızız yani nereye gideceksin?

Kardeşim bu dünya bitti mi

Birinin düşüncelerine girmek ayrı özel bir güç. Burada bahsedilen zihin okuma yani sadece okuyorsun. İleride update gelirse yazabilirsin tabi..
Yazabilmem önemli değil okumam yeterli. Ben kafedeki arkadaşımın zihnini okumak gibi basit bakmıyorum bu olaya Zihnini okuyabiliyorsam eğer sözlerimle de yazabilirim onun zihnini. Update’e gerek yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…