Ziraat Banka Kartı Açtırmak

Fearlass

Hectopat
Daha fazla  
Ziraat banka hesabı açmak istiyorum ama kredi kartı falan değil, yani para yatır para çek gibi olacak bildiğiniz gibi İninal kart gibi olmasını istiyorum internet harcamalarında lazım, nasıl internet üzerinden başvuru yapılabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Şubeye gidin hocam internet ile uğraşmayın.

Siz genede her ihtimale karşı İninal'i iptal etmeyin. Ben ByNoGame sitesinden bir şey satın alıcam ama kredi kartı ile para yüklemem gerekiyor. Böyle bir siteye kart bilgilerimi vermeyi istemediğim için İninal'i kullanacağım. İninal'i kapatmayın yedekte dursun böyle arada sırada lazım oluyor. 18 yaş altı olduğum için EnPara nimetinden yararlanamıyorum İninal'e kaldık gene.

Son düzenleme:
Şubeye gidin hocam internet ile uğraşmayın.

Siz genede her ihtimale karşı İninal'i iptal etmeyin. Ben ByNoGame sitesinden bir şey satın alıcam ama kredi kartı ile para yüklemem gerekiyor. Böyle bir siteye kart bilgilerimi vermeyi istemediğim için İninal'i kullanacağım. İninal'i kapatmayın yedekte dursun böyle arada sırada lazım oluyor. 18 yaş altı olduğum için EnPara nimetinden yararlanamıyorum İninal'e kaldık gene.
Biz çok şükür 21 yaşına geldik 😅

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı