Ziraat Bankası KMH kredisi bulunmuyor

SHABBAROS

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Ögrenci
Arkadaşlar öğrenci olunca ne kredi çekebiliyoruz ne de bankaların ön yargısı ile uğraşabiliyosunuz.
Normalde aylık harcamam 30 40 bin TL iken öğrenci olduğum için 10.000₺ kredi bulamadım. Bugün Ziraat Bankası'ndan KMH limit arttırımı ile 5.500 limit onaylattım fakat hiçbir hesabıma bu limit işlenmiyor. Nereden kredi bulabiliriz öğrenci olarak?

Dosya Ekleri

• Screenshot_20231218_124635_Ziraat Mobile.jpg
    Screenshot_20231218_124635_Ziraat Mobile.jpg
    48,1 KB · Görüntüleme: 46
Akbankda zamanında 50.000 kredi çekip ödedim aksatmadan şuan 2.000 üstü vermiyor. Sanki öğrenci olunca birden kafese koyuyolar.
Ben de öğrenciyim 150.000 TL çekip ödedim. Şuan da 100.000 TL ön onaylı kredim hazır. Sizin başka bir probleminiz olabilir.

Arkadaşlar öğrenci olunca ne kredi çekebiliyoruz ne de bankaların ön yargısı ile uğraşabiliyosunuz.
Normalde aylık harcamam 30 40 bin TL iken öğrenci olduğum için 10.000₺ kredi bulamadım. Bugün Ziraat Bankası'ndan KMH limit arttırımı ile 5.500 limit onaylattım fakat hiçbir hesabıma bu limit işlenmiyor. Nereden kredi bulabiliriz öğrenci olarak?

Düzenli gelirin olmadan niye kredi versinler?

Bankada çalışan biriyim. Eğer ki gelir beyanınız varsa bu işten bu geliri elde ediyorum ve gelir vergisini de bu şekilde ödüyorum diye gösterirseniz size kredi vereceklerdir. Gelir beyanınız yoksa bunu ispat eder nitelikte bir şey yoksa kredi verilmez.

Geri
Yukarı