Ziraat kredi kartı kullanılabilir limit 0 yazıyor

Fırat Dalaman

Centipat
Daha fazla  
Merhaba. Geçen aylarda kendime bir iPhone 15 Pro satın aldım ve bu telefonu kredi kart limitimle peşin aldıktan sonra banka üzerinden sonradan taksitlendirme yaptım. Bugün ekstre günü olduğu için kart ödemesini gerçekleştirdim fakat ödediğim tutar kadar limit açılmadı. Örneğin; kartımın 1 taksit tutarı 8 bin TL, ben bu 8 bin TL'lik ödemeyi gerçekleştirdim fakat kullanılabilir limit hala 0 yazıyor. Bu sonradan düzelir mi? Yoksa telefon taksidinin hepsini ödeyene kadar kart limitime tamamen bloke mi koyuldu? Yardımcı olursanız sevinirim.

Kredi kartı limitini nakit yükleyerek mi limit arttırdınız? Diyelim limit 50 bin, ama 65 bin e yükseltmek için nakit atıyoruz ve 65 e yükseliyor. Bu şekilde satın alımdan sonra normal kart limitinin altına düşene kadar limit hep 0 oluyor.

Kredi kartı limitini nakit yükleyerek mi limit arttırdınız? Diyelim limit 50 bin, ama 65 bin e yükseltmek için nakit atıyoruz ve 65 e yükseliyor. Bu şekilde satın alımdan sonra normal kart limitinin altına düşene kadar limit hep 0 oluyor.
Hayır hocam. Kart limitim banka tarafından 68 bin tlye çıkarıldı ve ben bu limiti kullandım.

Yeni konular

Geri
Yukarı