Ziraat'ten parası çekilen halka arz emri gözükmüyor

BySamifaki

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler bugünkü halka arza Ziraat Borsa uygulamasından katıldım. Onaylandı dedi paramı aldı fakat ne Ziraat Mobil ne de Ziraat Borsa'da bu emri göremiyorum nereden görebilirim?

ZBorsa uygulamasından yaptığınız işlemler biraz geç düşüyor, onay geldiyse merak etmeyin lotlarınız hesabınıza geçmiştir. Ortalama 2-3 iş günü içerisinde görmeye başlayabilirsiniz.

@akan79
Bir şey daha sorabilirmiyim ilk önce mobilden alıcaktım ama yatırım hesabında para olduğu halde yatırım hesabından para çek dedim ama bakiye yetersiz hatası aldım onun sebebi nedir ?
Satış yaptığınız lotların tutarı 2. iş gününün bitiminden sonra hesabınıza aktarılabilir, bu süreye kadar nakit tutarını görseniz dahi çekim işlemi yapamazsınız. Acil ihtiyacınız yoksa 3.iş gününde paranızı çekebilirsiniz, acil ihtiyacınız var ise 2.iş gününün bitiminde yani saat 18:00'den sonra çekim işlemi yapabilirsiniz.

Satış yaptığınız lotların tutarı 2. iş gününün bitiminden sonra hesabınıza aktarılabilir, bu süreye kadar nakit tutarını görseniz dahi çekim işlemi yapamazsınız. Acil ihtiyacınız yoksa 3.iş gününde paranızı çekebilirsiniz, acil ihtiyacınız var ise 2.iş gününün bitiminde yani saat 18:00'den sonra çekim işlemi yapabilirsiniz.

Satış yapmamıştım normal duran paramı çekmeye çalıştığımda bakiye yetersiz dedi.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı