Zombi veya gerilim Dizisi/Filmi önerisi

The collector 1 (koleksiyoncu) diye bir filmi izliyorum şu an gerçekten çok güzel tavsiye ederim. Bu filmden sonra görünmez misafire başlayacağım.

Breaking Bad, got, Lost, Sherlock, Black mirror, oz, westworld, the Office. Kendi türlerine göre en iyi dizilerdir bana göre. İzlemediğin varsa zaman kaybetme. Breaking Bad favorim.

Şu film bitsin söylediklerinize bakacağım Breaking Bad izlemiştim ama unuttum tekrar izleyeceğim teşekkür ederim liste için. Unutmadan, öneren herkese teşekkür ederim.

Peki ille gerilim dizisi olmasın kendi alanında kült olsun diyeceğimiz dizi önerileriniz var mıdır? Narcos gibi mesela. Önerdiğiniz filmlerin hepsini izledim maalesef.
Özellikle World War Z hayranı olmuştum her sene 1 defa izlerim.

Bu yeni çıktı belki izlememişsindir.

The collector 1 (koleksiyoncu) diye bir filmi izliyorum şu an gerçekten çok güzel tavsiye ederim.

Çok 2. sınıf kalmış 2 filmini de izledim şimdi sırayla sizin önerdiklerinize başlıyorum. Görünmeyen misafiri bitirdim güzeldi. İnvasion ve ölüler ordusuna başlıyorum.

Biraz alakasız olabilir ama stalker, call of pripyat oyna,oyun 13 yıllık falan ama grafikleri hala idare ediyor,mod destegi vs de var ve atmosferi inanılmaz. Yani ister zombi de ister düşman askeri de,seni absürd ve melankolik bir atmosferde acayip düşmanlar,yaratıklar vs bekliyor. Oynamanı tavsiye ederim.

Biraz alakasız olabilir ama stalker, call of pripyat oyna, oyun 13 yıllık falan ama grafikleri hala idare ediyor, mod destegi vs de var ve atmosferi inanılmaz. Yani ister zombi de ister düşman askeri de, seni absürt ve melankolik bir atmosferde acayip düşmanlar, yaratıklar vs bekliyor. Oynamanı tavsiye ederim.

Oyunlardan artık zevk almıyorum gerçekten çok uzun mesai harcadım 5-6 ay sonra tekrar döndüğümde kesinlikle aklımda bulunsun teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı