Zombirock sunucuları açık mı?

Oğuzhan18

Hectopat
Oyuna giremiyorum bugün bakımda mı? bilgisi olan var mı ya da oyunla ilgili bilgi paylaşılan yer varsa link atar mısınız?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zombirock oyunu kapatıldı. Instagram da çeşitli sayfalarda açıldı diye gördüm bende ama sanırım onlar özel sunucular resmi değiller sanırım.

Son düzenleyen: Moderatör:
4 gündür oynuyorum oyunu tekrar açtılarda şu an tekrardan mı kapattılar ne oldu yav

Açıldı 4 gündür oynuyorum bugün girmedi.

Evet farklı geliştiriciler tarafından açılmış tekrardan. Ama çok uzun süre kalacağını sanmıyorum.

Oyundaki /home Bug'ı yüzünden oyunu bakıma aldılar kısa sürede düzeltiriz diyorlar
/Home komutuyla bazı oyuncular level ve Gold kasmış bu olayı düzeltmeye çalışıyorlar

Oyundaki /home Bug'ı yüzünden oyunu bakıma aldılar kısa sürede düzeltiriz diyorlar
/Home komutuyla bazı oyuncular level ve Gold kasmış bu olayı düzeltmeye çalışıyorlar
ciddi olamazsın böle bi komutla cidden nası kasılmışlar cidden bakıma alınmış ama açılmıcak gibi görünüyormuş gerçekten üzüldüm tekrar açılmasına mutlu olmuştum ama dayanaamadılar galiba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…