Zoom devamlı çöküyor

MertHatipOglu

Kilopat
Yer
182. Filoda
Daha fazla  
Arkadaşlar önceden CreateRenderTarget fail hatasını alıyordum. Bilgisayarımda virüs bulunma riski olduğundan virüstendir diyip önce sıfırladım ardından düzelmeyince format attım. Programı yükledim kaldırdım eski versiyonunu yükledim derken bıktım. Problemim düzelmedi. Ayarlardan video>advanced>Video rendering method'u Direct3D11 yapınca ilk baştaki problem çözüldü fakat şimdide toplantıya girdikten yaklaşık 1 dakika sonra uygulama çöküp geri alıyor. Ardından birdaha çöküyor ve toplantıdan atıyor. Program yanlış anlamadıysam mini dump dosyası oluşturuyor. Drive linkinde belirteceğim bu dosyayı. Eğer yanlış görmediysem minidump dosyasında nvidia ile ilgili birşeyler gördüm ve ekran kartını ddu ile kaldırıp eski kullandığım driveri yükledim. Ek bilgi isteyene yardımcı olurum. Crash - Google Drive

Arkadaşlar önceden CreateRenderTarget fail hatasını alıyordum. Bilgisayarımda virüs bulunma riski olduğundan virüstendir diyip önce sıfırladım ardından düzelmeyince format attım. Programı yükledim kaldırdım eski versiyonunu yükledim derken bıktım. Problemim düzelmedi. Ayarlardan video>advanced>Video rendering method'u Direct3D11 yapınca ilk baştaki problem çözüldü fakat şimdide toplantıya girdikten yaklaşık 1 dakika sonra uygulama çöküp geri alıyor. Ardından birdaha çöküyor ve toplantıdan atıyor. Program yanlış anlamadıysam mini dump dosyası oluşturuyor. Drive linkinde belirteceğim bu dosyayı. Eğer yanlış görmediysem minidump dosyasında nvidia ile ilgili birşeyler gördüm ve ekran kartını ddu ile kaldırıp eski kullandığım driveri yükledim. Ek bilgi isteyene yardımcı olurum. Crash - Google Drive
Bilgisayar özelliklerinizi yazarsanız bir zahmet. Kahin değiliz sonuçta :)

CPU:Ryzen 3 3100
GPU:GTX 1660Ti
Anakart:Gigabyte B450M-S2H
Ram:8gb HyperX Fury
İşletim Sistemi: Windows 10 Pro 64-Bit

eksik birşey varsa yazın ekleme yapayım

Arkadaşlar önceden createrendertarget fail hatasını alıyordum. Bilgisayarımda virüs bulunma riski olduğundan virüstendir deyip önce sıfırladım ardından düzelmeyince format attım. Programı yükledim kaldırdım eski versiyonunu yükledim derken bıktım. Problemim düzelmedi. Ayarlardan video>advanced>video rendering Method'u DIRECT3D11 yapınca ilk baştaki problem çözüldü fakat şimdi de toplantıya girdikten yaklaşık 1 dakika sonra uygulama çöküp geri alıyor. Ardından bir daha çöküyor ve toplantıdan atıyor. Program yanlış anlamadıysam mini dump dosyası oluşturuyor. Drive linkinde belirteceğim bu dosyayı. Eğer yanlış görmediysem minidump dosyasında NVIDIA ile ilgili bir şeyler gördüm ve ekran kartını DDU ile kaldırıp eski kullandığım driveri yükledim. Ek bilgi isteyene yardımcı olurum. Crash - Google Drive

Uzun zaman olmuş düzeltebildiniz mi?

Geri
Yukarı