Çözüldü Zoom'da mikrofon çalışmamaya başladı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

HusRan

Hectopat
Daha fazla  
Bugün sabah Zoom dersine girmeye çalıştım. Derse girince bir hata verdi. Bağlanılamıyor vb. şeyler dedi. Sonra biraz uğraştım ve hoparlöre bağlandı hoparlörde sorun yok. Ben de ses kaydediciyi denedim ve bu hatayı aldım. Lütfen bu hatanın sorununu söyleyebilir misiniz? Bu arada kulaklık takınca da ses bilgisayardan geliyor ve mikrofon yine çalışmıyor.

1609740820621.png

Yazılımsal galiba.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Geçen ben de bu salak durumu yaşadım ve bir çözüm buldum :D.
Ayarlar-> arama yerine mikrofon gizlilik ayarları yaz-> sonra uygulamaların mikrofona erişmesine, Zoom'un mikrofona erişmesine ve masaüstü uygulamaların mikrofona erişmesine izin ver.
Ayarlar-> arama yerine mikrofon gizlilik ayarları yaz-> sonra uygulamaların mikrofona erişmesine, Zoom'un mikrofona erişmesine ve masaüstü uygulamaların mikrofona erişmesine izin ver.

Çözüm
Dostum sabah 9'dan itibaren derslerime düzgünce girememiştim teşekkür ederim. Orada tam senin dediğin gibi değildi, bu cihaz için mikrofon erişimi kapalıydı. Onu açtım ve düzeldi çok teşekkür ederim.

@HusRan o zaman en iyi cevap seçersen sevinirim :D.
Bu hata neden oluyor anlamadım cidden, herhalde updateler ile ilgili bir sıkıntı.
Acaba nasıl en iyi cevap olarak işaretlerim? Bir sürü insanda bu sorunu gördüm ve çözümünü bulamamışlar belki işlerine yarar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı