Zotac GTX 680 Amp edition ve Msi GTX 680 Lighting

ultramit1

Kilopat
Arkadaşlar bu iki kart arasında sizce çok büyük bir fark varmı? Ve hangisi ile daha iyi Overclock yapılabiliyor? Battlefield 3 ve ileride çıkacak olan Battlefield 4 adına soruyorum bunu.

Yahu şu özel talep nedir anlamıyorum... Biz adam değil miyiz bro? Neyse geçelim onu 2 kart arasında çok fark yok. Lightning versiyonu biraz daha öne çıkıyor. İkiside Battlefield 4'e yetecektir...

İkisi de aynı performansı veriyor. Ama OC konusunda Tabii ki GTX 680 Lightning.

Fakat güzel OC yapmak istiyorsan MSI'dan da öncekli tavsiyem ASUS DirectCU II

Son düzenleyen: Moderatör:
Yahu şu özel talep nedir anlamıyorum... Biz adam değil miyiz bro? Neyse geçelim onu 2 kart arasında çok fark yok. Lightning versiyonu biraz daha öne çıkıyor. İkiside Battlefield 4'e yetecektir...
Elektronik devrelerin ve tasarımların özel araştırmalarına saygı duymalıyız. Eğer LIGHTINING serisi, az da olsa pahalı ise bile bence bu fiyat farkını haketmektedir.

Elektronik devrelerin ve tasarımların özel araştırmalarına saygı duymalıyız. Eğer LIGHTINING serisi, az da olsa pahalı ise bile bence bu fiyat farkını haketmektedir.

Yamyam abi, o kartı para biriktirip kendime değil, sana alıcağım. Çok övdün :D. Bende aşık oldum karta.

Yamyam abi, o kartı para biriktirip kendime değil, sana alıcağım. Çok övdün :D. Bende aşık oldum karta.
Oyoyoyy..
Keşke alsan da sana bir böcüklü çay ikram etsem:D
Şaka bir yana bir arkadaşımın bu kartı bana göstermesi ile ciddi bir test yaptım. Özellikle elektronik devre elemanları kalitesi, kartın dizayn şekli ve kalitesi. derken ben de çok beğendim. Aslında hayalimde iyi bir GTX690 olsa da şimdilik bu kadar uçamıyorum.
Eğer uçacak olsam bile şimdiden hayalim belli. QUADRO 4000 :D

Quadro serisi Grafik Tasarım için, oyun için değil. ;)

DirectCU II de bir harika. Şu kalınlığa, şu tasarıma baksana. ;)

www.ozone3d.net/public/jegx/201201/asus-hd7970-dc2-01.jpg
Benim de oyun oynamak gibi bi hayalim yok. Ama arada bir SETTLERS'e kösülebilirim:D
Ama tasarım ve render işlerim için böyle bir kart iyidir iyidir:)
O senin gösterdiğin anakarta bile sığmaz. Her tarafı direk CU'mpurlop olsa da, 3 slot yer kaplıyo. Ben sırf tüm slotları kullanabilmek için QUADRO 4000'e yöneldim. Zaten aradığım anakart bulunamıyor. Bari tek slot kaplayan iyi bir kart ile bir slotumu daha kullanabileyim.

Uyarı! Bu konu 12 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı