Zotac RTX 3050 vs MSI RTX 3050

Tgyokty

Kilopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Linklerini bıraktığım iki ayrı Zotac 3050'lerin arasındaki tek fark 8.532 liralık ürünün overclock özelliğinin olması mıdır?
Zotac 3050 OC versiyon olanı almanın bir farkı etkisi olur mu? OC olmayan 7.999 TL.

Ve bu iki karta karşılık MSI'nin tek fanlı 3050'si alınır mı? Son olarak bu kartlar sistemimle uyum sağlar mı arkadaşlar?

İşlemci: AMD Ryzen 5 1600 12 nm
Anakart: Gigabyte B450M S2H
RAM: G.Skill Ripjaws V DDR4 3000 MHz
Kasa: Corsair Carbide SPEC-05 550W

Son düzenleyen: Moderatör:
Aero fena değildir pek ısınmaz, Zotac'ın o modeli de ısınıyor zaten hemen hemen aynıdır muhtemelen, ama satışı kolay olsun diye çift fanlı Zotac alın bence.

Bunların hiç birisi bu fiyata alınmaz parana yazık. RX 6600 al geç, illa RTX 3050 istiyorum dersen fiyatlarının düşmesini bekle.

Soruna gelirsek evet en büyük fark bu oluyor ama ikisi de OC yapılabilir en büyük fark fabrika çıkış hızları oluyor yoksa kart aynı kart. Tek fan ise alınmaz, ancak fiyat farkı çok fazlaysa düşünülebilir. 500 TL için bit kadar kart kullanmaya gerek yok.

Bunların hiç birisi bu fiyata alınmaz parana yazık. RX 6600 al geç, illa RTX 3050 istiyorum dersen fiyatlarının düşmesini bekle.

Soruna gelirsek evet en büyük fark bu oluyor ama ikisi de OC yapılabilir en büyük fark fabrika çıkış hızları oluyor yoksa kart aynı kart. Tek fan ise alınmaz, ancak fiyat farkı çok fazlaysa düşünülebilir. 500 TL için bit kadar kart kullanmaya gerek yok.
RX 6600 benim sistemle uyum sağlar mı hocam nasıl öğrenebilirim bunu?
Fiyatların düşmesini beklemek en hafif tabirle saflık olabilir :D

RX 6600 benim sistemle uyum sağlar mı hocam nasıl öğrenebilirim bunu?
Fiyatların düşmesini beklemek en hafif tabirle saflık olabilir :D

Neden uyum sağlamasın bence güzel ikili olurlar 1600 AF ve 2600 ile 6600 kullananlar var. Yalnız RAM'lerin kaç adet onu yazmamışsın 1 adetse o tüm kartlar için sıkıntı olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı