Zowie ec-2a skatez nerede satılır?

Formi

Hectopat
Daha fazla  
Zowie marka mouse'um var fakat yedek skatez bulamıyorum, nereden temin edebilirim? Aliexpress gibi sitelerden alırsam kargo gibi ücretleri ortalama ne kadar tutar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Zowie marka mouse'um var fakat yedek skatez bulamıyorum, nereden temin edebilirim? Aliexpress gibi sitelerden alırsam kargo gibi ücretleri ortalama ne kadar tutar?
Ben logitech g303 sahibiyim logitech bu konularda biraz hassas eğer garantin varsa onlara yazınca sana stratez gönderiyorlardı.Sende internet sayfasından ulaşarak rica edebilirsin belki gönderebilirler.

Amazon.de üzerinden hyperglide veya corepad alabilirsin.
Aliexpress üzerinden ise tiger gaming fare ayakları oldukça başarılı.
Ben her iki siteden de pek çok defa aldım. Yalnız Aliexpress üzerinden yapılan alışverişlerde artık vergi ödeme zorunluluğu var. Satıcı ile konuşarak üzeri e 2 dolar gibi bir ücret yazmasını talep edebilirsin.

Ben logitech g303 sahibiyim logitech bu konularda biraz hassas eğer garantin varsa onlara yazınca sana stratez gönderiyorlardı.Sende internet sayfasından ulaşarak rica edebilirsin belki gönderebilirler.
Teşekkür ederim fakat garanti süresi geçti.
Amazon.de üzerinden hyperglide veya corepad alabilirsin.
Aliexpress üzerinden ise tiger gaming fare ayakları oldukça başarılı.
Ben her iki siteden de pek çok defa aldım. Yalnız Aliexpress üzerinden yapılan alışverişlerde artık vergi ödeme zorunluluğu var. Satıcı ile konuşarak üzeri e 2 dolar gibi bir ücret yazmasını talep edebilirsin.
Uygun boyu nasıl anlarım?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı