Technopat Sosyal

Technopat Sosyal'e hoş geldiniz. Technopat Sosyal'de ücretsiz bir şekilde hesap oluşturarak merak ettiğiniz bir soruyu okurlarımızla paylaşıp merakınızı giderebilirsiniz :) Unutmadan, hesap kurduktan sonra konunuzun hızlı onaylanmasını istiyorsanız kurallara uygun bir şekilde açınız.

Zowie EC2 Alınır mı?

Farenin dolar üzerinden fiyatı 70 dolar. Dolar kuru 7.3 olduğuna göre 500 liradan aşağıya bulamazsın bu yüzden fiyatı daha da yükselmeden al bence ec2 almalısın bana göre. Hyper x cloud 2 eski model cloud alpha s modeli yeni olan 950 liraya bulabilirsin k70 mk2 indirimde bulursan iyi bir klavye.
Şöyle söyleyeyim fare simetrik değil simetrik olmadığı için CS oynarken flick atma veya ani refleks gerektiren hareketlerde farenin kontrolünü sağlamam kolumu yorabiliyor bu yüzden zaten ergonomi için üretilmiş bir farenin bir tık büyüğünü alman kontrolü epey zorlaştırır senin için sen ölçü konusunda bana güven ayrıca ben alırken indirim yoktu dolar yeni çıkmaya başlamıştı bu yüzden eski fiyat üzerinden yakaladım sanırım şu an alacak olsaydım yine alırdım ayrıca fiyatı şuan trendyol'da 559 lira oradan alabilirsin. Instagram kullanmıyorum sorularını buradan cevaplayabilirim. Elinin terleme sorunu varsa terletiyor yoksa her fare gibi terletmiyor kaplaması hoş çok parmak izi tutuyor ama kontrol için bu olmak zorunda kablosu uzun bu konuda sıkıntı yaratmaz sensörü çok kaliteli rekabetçi FPS oyunları oynuyorsanız sensörü sayesinde milimetrik vuruşları kaçırmazsınız eğer daha önce kaliteli bir fare kullanmadıysanız bunu kullandıktan sonra aradaki farkı hissedersiniz.
Benim elimde 19 - 9 cm eğer bir tık büyüğü olsa kullanamazdım çünkü fare geniş bir fare.
Kullandığın ec2 nin boyu ne kadar tam anlayamadım. Benim elim 19-9 senin elinle aynı ec2 almayı düşünüyorum ama mouse un boyunu bilmiyorum. ec2 m beden yok piyasa da, L beden 130 uzunluk diyor amazon da L Beden 128 diyor kafam karıştı

Yeni konular

Geri
Yukarı