Zula B22 hatası

MrMertz

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Zula'da durup dururken HWID ban yedim bu HWID banda PC banıymış sanırım oyunu 2dk oynatıyor sonra atıyor ve hesabı banlıyor bu hileden kaynaklanıyormuş ama ben hile falan kullanmıyorum kullanmamda boşu boşuna 33 levellik hesabım 30 gün ban yedi kardeşimin hesabıda 50 yıl ban yedi oyuna giremiyorum bu hatanın çözümünü bilen biri var mı? 2 3 gündür böyleyim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar Zula'da durup dururken HWID ban yedim bu HWID banda PC banıymış sanırım oyunu 2dk oynatıyor sonra atıyor ve hesabı banlıyor bu hileden kaynaklanıyormuş ama ben hile falan kullanmıyorum kullanmamda boşu boşuna 33 levellik hesabım 30 gün ban yedi kardeşimin hesabıda 50 yıl ban yedi oyuna giremiyorum bu hatanın çözümünü bilen biri var mı? 2 3 gündür böyleyim.

HWID ban kaldırma videolarına bakabilirsin. İstediğin kadar dene HWID değiştirmediğin sürece oyunu oynayamazsın.

Anakart banı kaldırmak aslında çok basit Google'a anakart modelini yazıp BIOS güncellemesi yap tam olarak aklimda değil nasıl olduğu araştırabilirsin

Arkadaşlar ben bir tane yazılım buldumda emin değilim virüs mü değil mi linki bırakıyorum anlayan arkadaş varsa bakabilir mi lütfen Hwid changer

Anakart banı kaldırmak aslında çok basit Google'a anakart modelini yazıp BIOS güncellemesi yap tam olarak aklimda değil nasıl olduğu araştırabilirsin.

Aga benim PC laptop anakart modelini bilmiyorum.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı