Zula toparlanıyor

3 yıl önce falan oynardık ve geçende ne hikmetse Zula Oyun'dan şöyle bir mesaj geldi. Doğru mudur hiçbir fikrim yok ama çalışıyorsa al sen kullan bari.

Dosya Ekleri

• IMG_20240220_130124.jpg
    IMG_20240220_130124.jpg
    41,5 KB · Görüntüleme: 42
Merhaba. 2021 yılında Zula'yı bırakmıştım. O günden bugüne ayda bir yarım saat oynar çıkardım. Battı denilen oyun (bence) son dönemlerde toparladı. Aktiflik sayısı artmış, şu an 8 sunucu dolu. Bu bayağı iyi bir değer. Oyuna hala para yatıranda var. Baktığımda 10 kişiden birisi Pass almış bile. 750 TL'ye yeni bir hesap aldım ve bende başladım artık. Eskisinden daha bir hal alır umarım, sizde düşüncelerinizi belirtin.

100 liraya en kral hesabı dizerdim kanka sana artık Zula'da o kadar çok şey çıktı ki 30-40 liraya çok fazla şey alabiliyorsun fakat oyun P2W bu yüzden kaybetti oyun ben pandemi zamanı sürekli oynuyordum ve o zaman çok iyiydi herkes her şey tadındaydı quantum çıkartan kendini tokatlıyordu.

Bu oyunu en son 2019'da falan oynamıştım. O zamanlar yine dalgasına oynanıyordu. Fakat oyunu ciddiye alıp da 750 TL yatırmak çok saçma olmuş. Zaten oyuna para yatıran kitle babasından kredi kartını gizlice alıp gece para yatıran 12 yaş kitlesiydi. Siz de uyum sağlamış oldunuz. Yine de siz mutluysanız bize laf düşmez. :) Diyeceğimi deyip sonunda bunu demem de bir garip oldu. 😁

Geri
Yukarı