Zula'da kalıcı silah nasıl alınır?

2 yılını ve 1100₺'sini Zula'ya yatırmış birisi olarak şunu söyleyeyim kesinlik başlamadan bırak. Çok fazla para gerekiyor. Parası olan her türlü ezer geçer. Onlara yetişmen için on binler yatırman lazım. Emeğin ile kasarak sanmıyorum o seviyeleri dünya gözüyle göreceğini. Çok imkansız yani. Kalıcı silah AKS veyahut özel gelen kasalardan çıkabilir. Ara sıra sınırsız satışları gelir bazı silahlara oradan ZP ya da ZA ile alırsın.

Artı -1 Eksi
14 level oldum Zula'da. Nasıl kalıcı silah alacağım?

Nadiren, düzenlenen etkinliklerden alabilirsiniz.

Eğer zengin iseniz (çok za alabiliyorsanız) alternatifiniz başlangıçta verilen bedava silahları +7 yapmak ve çoğu ürünü o silahlar için almak.

Materyalleri ve desteleri elinizdeki ücretsiz silahlara odaklayabilirsiniz.

Şahsen sürekli ücretsiz silahlarımı yükseltmek için çok uğraştım. Hepsi +6 ama +7 yapmak nasip olmadı. Adam gibi materyal bulamıyorum para vermedikçe.

Bulduğum materyallerle yükseltmeye çalıştığımda ise hepimizin ezbere bildiği +7 başarısızlığı oluyor.

Son düzenleme:
2 yılını ve 1100₺'sini Zula'ya yatırmış birisi olarak şunu söyleyeyim kesinlik başlamadan bırak. Çok fazla para gerekiyor. Parası olan her türlü ezer geçer. Onlara yetişmen için on binler yatırman lazım. Emeğin ile kasarak sanmıyorum o seviyeleri dünya gözüyle göreceğini. Çok imkansız yani. Kalıcı silah aks veyahut özel gelen kasalardan çıkabilir. Ara sıra sınırsız satışları gelir bazı silahlara oradan zp ya da za ile alırsın.

Zula'da ücretsiz za veya zp yok mu internetten.

Bende sınırsız M468 var. Bayağı eskiden "sınırsız silah kasası" diye bir kasadan düşürmüştüm. Tek sorun çok zor düşüyor. 15₺ ye Zula Pass satın alıp yıldız kasıyordum. Sonra orada ki hediyelerle hesabımı bayağı geliştirdim. Sınırsız silah kasası da oradan gelmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı