Zup nasıl kar edebilirim?

Bir tane arka plan var ve zup! 8 oyunundan çıkıyor. Ben kartları alıp sonra birleştirirsem arkaplanlar kaç ihtimal ile çıkıyor? Arka plan 70TL ediyor.

Kaç tane arkaplanı olduğuna bağlı. Eğer 20 tane düşebiliyorsa %5. örnek olarak sword art Online hollow realization'da 10₺ değerinde arka plan var şu anda kullanmakta olduğum. Mesela ben ondan 2 tane çıkardım ki zamanında 15 20₺ ediyordu.

Kaç tane arkaplanı olduğuna bağlı. Eğer 20 tane düşebiliyorsa %5. örnek olarak sword art Online hollow realization'da 10₺ değerinde arka plan var şu anda kullanmakta olduğum. Mesela ben ondan 2 tane çıkardım ki zamanında 15 20₺ ediyordu.
Şansımı deneyeceğim. Çöp çıkarsa üzülürüm. Ama istediğim şey çıkarsa Rust alacağım.

Hocam bende de 8.18 tl var şuan şansıma güvenerekten kart işleyip para eden arka plan çıkartmaya çalışacağım hangi oyunları önerirsiniz. bende şu zub ! oyunları var bunun dışındakileri önerin lütfen.
zup! S
zup! F
zup! 8
zup! zero
zup! zero 2
zup! 5
zup! 4

Fast mode ile açtım ve yanında diğer oyunlarımda olduğundan düştü. Hatta dün diğer hesabımı da alır isek 100 karttan fazla çıkardım.
2 Saati geçmediğinden dolayı da iade ettim. Aşırı derecede kara geçtim. Yapmak zorundaydım çünkü Rust alacaktım ve elimde para yoktu.
Toplam 42₺ para koydum diyebiliriz üzerine :D.

Zup 1, 2, 4, XS, 9 oyunlarından düşürdüm ben. Sonradan aldığım oyunlardan yani 6, 7 ve Zero 2'den hiçbir şey düşmedi bende iade ettim.

Hopi 20 paracığa 20₺ kod veriyor oradan da gelecek 1 2 gün'e öyle alacağım.

Aslında Red Dead Online alacaktım ancak abimlerle vs zevkli oluyor akar oyun ya :D.
Bana yardım eder misiniz? Kara liste dışında hangi ayarı yapmalıyım hepsi 2 saat üzerinde ve hangi moda alacağımı bilmiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı