Zyxel P-660RU-T1 v2 Port Açma

byb32k3

Kilopat
Yer
Another planet....
Daha fazla  
Arkadaşlar başlıktaki gibi bir modemim var. GTA SA:MP port açmak istiyorum. Bir sürü modeme port açtım, arkadaşlarıma vb ama bunda tcp udp gibi seçenekte yok. Portaçmak vb. gibi siteleri denedim, olmadı. Nasıl çözebilirim sorunu?

TTNET. Yani şöyle oldu: biz bir bakkala gittik, küçüktüm. Orda vermişlerdi. Üstünde ttnet adsl yazıyor ama... Peki bu ne işime yarayacak Recep abi?

Zyxel P-660RU-T1 v2 Güncel Firmware gördün kurayım mı modem ayarlarına girip? İşe yarayacak mı?

Son düzenleyen: Moderatör:

Böyle diyor recep abi.

Bendede bu sorun var aynı model aynı modem ne şanssızız. Bende MTA Race serveri kurmaya çalışıyorum ancak TCP/UDP seçme imkanı yok.

Giriş kısmı:

Port açma yeri böyle:

Lütfen yardım edin günnlerdir bununla uğraşıyorum. Güncelleme felan yapınca TCP/UDP seçme yeri de gelirmi?
Geliyorsa hangi güncellemeyi yapmalıyız ?

Gene olmuyor sadece 7777 diye açılıyor ama gine ip veriyorum arkadaşlarım görüyor ama samp:internet kısmına tıkladığında hikse görmüyor

Edit : TCP/UDP seçeneği de yok bu modeme port açmak imkansız herhalde Bazı programlarla benim pcme girip yapman mümkün olurmu Recep abi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…