Zyxel VMG3312-B10B - Geniş bant ayarı nasıl yapılır?

Serkan37

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, modemime bağlanan wi-fi'lere hız sınırı koymak istiyorum. QoS ayarlarını denemiştim ama nasıl oluyorsa kendi PC'me sınır koyuyor. Sanırım genişbant'tan sınırlamam gerekiyormuş. Karşımda 4 seçenek var. Bunlardan hangisini sınırlamam gerekiyor wi-fi için?
hız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Bant Genişliği Kontrolü başlığı altında çıkar. Ben netmaster wds-300 kullanıyorum. Örnek olarak 5kb down 5kb upload sınırı koydum. 192.168.5.100-192.168.5.110 ip aralığındakiler bu hıza erişebilecek.
3.PNG

Bant Genişliği Kontrolü başlığı altında çıkar. Ben netmaster wds-300 kullanıyorum. Örnek olarak 5kb down 5kb upload sınırı koydum. 192.168.5.100-192.168.5.110 ip aralığındakiler bu hıza erişebilecek.
Eki Görüntüle 179917

Bant Genişliği Kontrolü diye bi seçenek malesef bulunmuyor benim modem arayüzünde. QoS ayarlarını denedim oda kendi pc'me etki etti. Bunun başka bi çözümü var mıdır?

Bant Genişliği Kontrolü diye bi seçenek malesef bulunmuyor benim modem arayüzünde. QoS ayarlarını denedim oda kendi pc'me etki etti. Bunun başka bi çözümü var mıdır?

Aşağıda verdiğim link'te anlatımı mevcut. ZyXEL biraz karmaşık.

PDF formatında anlatım; ftp://ftp.zyxel.com.tr/Teknik_Dokumanlar/ADSL_Modem/4.%20Aray%FCz%20(%20Linux%20)/P-66xHNU%20F1%20QoS%20Yonetimi%20.pdf

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı