ZyXEL VMG3625-T50B ile anlık kopmalar yaşanıyor

Makaleler
4
Yer
Florida
Belirttiğim modemi kullanıyorum. Anlık 10 saniyelik kopmalar yaşıyorum oyundayken falan. Kafayı yemek üzereyim. ZyXEL'i aradım. SNR değeriniz düşük, ISS'nizi arayın yükseltsinler dediler. Ben de ankastreye onlar elleşmiyorlar herhalde deyince de bana dedi ki onlar yükseltir. Öyle bir şey var mı? Modemden yaklaşık 10 metre uzağım. Çözümünü bilen var mı?

1632426158247.png

Belirttiğim modemi kullanıyorum. Anlık 10 saniyelik kopmalar yaşıyorum oyundayken falan. Kafayı yemek üzereyim. ZyXEL'i aradım. SNR değeriniz düşük, ISS'nizi arayın yükseltsinler dediler. Ben de ankastreye onlar elleşmiyorlar herhalde deyince de bana dedi ki onlar yükseltir. Öyle bir şey var mı? Modemden yaklaşık 10 metre uzağım. Çözümünü bilen var mı?

Eki Görüntüle 1172183
İSS yeni hız profiliyle düzenleyebilir.
Aşırı anormal gözükmüyor açıkçası ama. SNR 4 ile sorun yaşamayanlar da var.

İSS yeni hız profiliyle düzenleyebilir.

Yeni hız profili nedir hocam?
SNR'ınızı yükseltecekler ama hattan geçişine izin verilen maksimum bant genişliğini kısacaklar. Yani 66 Mbps alıyorsanız misal onu 62 yapacaklar.

Yeni bir internet bant ve erişimsel bir ayarlar bütünü gibi düşünün.

2.4 GHz ve 5 GHz ağlarını ayırma ve ağların ismini Türkçe karakter içermeyen 4-5 harften başka bir şey içermeyecek şekilde yapmak çözebilir. Ben böyle yaptım sıkıntı yaşamıyorum.
Hocam yaptım. Olmamıştı. Bugün TurkNet aradı. Hızımı sabitlediler bakalım test edeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı