aliozk tarafından gönderilen son içerik

 1. aliozk

  Apex Pro vs Razer Huntsman Elite

  Yurt dışı alabiliyorsan Ducky One 2 Mini benzeri klavyelere yönel. Alacağın yeni 1500 liralık klavyenin de Apex 7 gibi sorun çıkarması muhtemel. Razer'a değinmiyorum bile fiyatına göre kalitesiz.
 2. aliozk

  PS5 mi, PS4 mü?

  Günü kurtarmanın derdinde olan adam Playstation almayı düşünüyorsa sıkıntı büyük.
 3. aliozk

  PS5 mi, PS4 mü?

  Şimdi PS4 3000 lira, PS5 Dijital'e 6500 diyelim. PS4'ün ömrü tahmini 3 sene, yani senelik 1000 lira. PS5'in ömrü 7 sene desek senelik 950 civarına geliyor. Bu durumda PS5 daha mantıklı olur.
 4. aliozk

  2 kez mezuna kalınmalı mı?

  Amaca giden her yol mübahtır.
 5. aliozk

  MAG Forge 100R sağ USB portu çalışmıyor

  Teşekkürler.
 6. aliozk

  Telefon modeliniz nedir?

  S10+ kullanıyorum. Gerek fiyatıyla gerek tasarımıyla adam gibi bir telefondur. Çok memnunum.
 7. aliozk

  Corsair 500D vs Master Case H500M RGB

  İkisi de çok güzel kasalar. Kalite konusuna girmiyorum zaten. Ben olsam Corsair alırdım, tamamen zevk meselesi bana göre daha güzel görünüyor.
 8. aliozk

  MAG Forge 100R sağ USB portu çalışmıyor

  Merhabalar, MSI MAG Forge 100R kasamın sağ USB portu aldığımdan beri çalışmıyor. Kablo girişlerini kontrol ettim, o konuda bir sıkıntı yok. Öncedeki sistemimde de çalışmıyordu o sistemden bir tek PSU kaldı, High Power performance gd ile deneyene kadar eski güç kaynağını şüpheli olarak görüyordum...
 9. aliozk

  iPhone 11 almak ne kadar mantıklı?

  6 yıl iPhone 5S kullanmışsın, yeni telefonu da uzun süre kullanacağını varsayarak 1 yıl daha fazla ömrü sebebiyle iPhone 11 öneririm. Hızlı şarj konusunda 20W bir zarar vermez pil ömrüne.
 10. aliozk

  Wraith Prism ışığı dengeli bir şekilde yayılmıyor

  Merhabalar bir süredir Ryzen 7 2700X ile birlikte gelen Wraith Prism'i kullanıyorum ve çember kısmındaki aydınlatmanın bir bölgesinde diğer bölgelere göre az ışık var. Kullanıma bir etkisi yok ama güzel gözükmüyor. Soğutucuyu garantiye göndermek istiyorum fakat nereye mail atmam gerektiği...
 11. aliozk

  Zelda vs GTA 5 (!)

  Oyun en ufak bir fizik barındırmayabilir, neden mi? Çünkü oyun rpg. Oyun bug dolu olabilir, neden mi? Çünkü oyun rpg. Oyunun açık dünyası bomboş olabilir, neden mi? Çünkü oyun rpg. Oyun 15 FPS'de çalışabilir, neden mi? Çünkü oyun rpg.
 12. aliozk

  Red Dead Redemption açınca Gelen Vızıltı Sesi

  Çok teşekkürler ilginize.
 13. aliozk

  Red Dead Redemption açınca Gelen Vızıltı Sesi

  Şimdi eski sürümle power testi yaptım ve herhangi bir ses gelmedi, AIDA64 ile de 10 dakikalık bir stres testinde yine ses gelmedi ancak halen oyunları açınca ilginç bir şekilde dünya yüklendikten sonra ses gelmeye başlıyor. Dp kablosunu çıkartıp takarken de ses bir anlık kesiliyor ve geri geliyor.
 14. aliozk

  OCCT Power testi crash veriyor

  Ben de şu anda OCCT'de 3 saniye sonra crash alıyorum.
 15. aliozk

  Red Dead Redemption açınca Gelen Vızıltı Sesi

  Test yapamıyorum, şu şekilde bir problem aldım.
Yukarı