Aratus tarafından gönderilen son içerik

 1. Aratus

  Valorant için Aim geliştirme uygulaması

  Kovaak kullanabilirsin Aim Lab'den daha iyi onun dışında çok kasma yeteneğin varsa oluyor zaten.
 2. Aratus

  Forza Horizon 4 ne zaman indirime girer?

  Selamlar. Steam'den Forza Horizon 4 Ultimate Edition satın almayı düşünüyorum. 1 ay önce falan indirimdeyken kaçırdım, bir daha ne zaman indirime girer fikri olan varsa yardımcı olabilir mi?
 3. Aratus

  Sistem taşırken dikkat edilmedi gerekenler

  Hard diskim kendi kızağında monte bir şekilde duruyor düz ve virajlı bir yolda sadece ekran kartını söksem HDD sökmesem olur mu?
 4. Aratus

  Sistem taşırken dikkat edilmedi gerekenler

  Selamlar. Mevcut konumumdan 500 km ileriye taşınacağım, kendi özel arabamla özel eşyalarımı alacağım masaüstü PC taşırken nelere dikkat etmem gerektiğini yazarsanız memnun olurum. Çoğu insan ekran kartını sökme, altına destek, koy sallanmadan gider diyor; çoğu insan da ekran kartını sök, öyle...
 5. Aratus

  400 TL Mekanik klavye önerisi

  Logitech önerin varsa atabilirsin hocam memnun olurum.
 6. Aratus

  400 TL Mekanik klavye önerisi

  Monster sitesinden alışveriş yapmadım güvenmeli miyim? Kargosu falan nasıldır acaba? Önerin için de teşekkür ederim.
 7. Aratus

  400 TL Mekanik klavye önerisi

  Merhabalar. 400 TL bütçeye Red Switch mekanik klavye önerir misiniz? İşte bilek desteği olsun, enter büyük olsun tarzı şeylere gerek yok Max 400 TL bütçelik herhangi bir markanın alabiliceğim en iyi Red Switch mekanik klavyesini önerirseniz sevinirim.
 8. Aratus

  300 TL'ye mekanik klavye önerisi

  Fikirlerini belirten ürün öneren herkese teşekkür ederim hepsini dikkate aldım en son bir karar vereceğim bir de böyle bir ürün önerdiler alınır mı fikri olan? https://ty.gl/hk2ytcr
 9. Aratus

  300 TL'ye mekanik klavye önerisi

  Selamlar. Maksimum 300 TL mekanik veya mekanik hisli oyuncu klavyesi önerir misiniz? Link atarsanız sevinirim. Switch fark etmez.
 10. Aratus

  Kıbrıs kargo gönderme ne kadar tutar?

  Selamlar Kıbrıs'a kargo göndereceğim. Aras Kargo gibi çoğu firma çalışıyormuş göndereceğim şey tıraş makinesi kargoyu karşıya ödeteceğim oluyor mu? Bir de kargo ücreti ne kadar tutar? Hangi kargo şirketiyle göndermeliyim?
 11. Aratus

  Valorant asil vandal mı yağmacı vandal mı?

  Yorumlarınız için teşekkür ederim anladığım üzere göz zevkim hangisine uygunsa onu tercih etmeliyim merakım 2 skinden birinde dezavantaj var mı ?sorusuydu yok galiba.
 12. Aratus

  Valorant asil vandal mı yağmacı vandal mı?

  Selamlar vandalıma skin almak istiyorum, ve kararsız kaldım. Başlıkta da gördüğünüz gibi 2 seçeneğim var. Bunlar dışında düşünmüyorum. Sizce hangisini almalıyım? Sebebiyle belirtirseniz çok güzel olur şimdiden teşekkürler.
 13. Aratus

  Kasaya bir şeyler bağlı kalması sorun olur mu?

  Kapatmasam sorun olur mu? Kapatmasam problem olur mu?
 14. Aratus

  Kasaya bir şeyler bağlı kalması sorun olur mu?

  Selamlar masaüstü PC kullanıcısıyım evimdeki prizler toprak hatlı ve akım korumalı priz kullanıyorum. PC kapattıktan sonra klavye, mouse, hoparlör tarzı ekipmanlar kasama bağlı kalmaya devam ediyor onları hiç çıkartmıyorum. Bunun bir zararı olur mu? Prizim falan akım korumalı elektrik kesintisi...
 15. Aratus

  Valorant VP ne yapılır?

  Savaş biletinde 9 ve 10. kısımda hem vandal hem bıçak hem de profil fotosu sprey falan var onları almak daha mantıklı değil mi?
Yukarı