couza tarafından gönderilen son içerik

 1. C

  Beat yapımı nasıl öğrenilir?

  İnşallah kardeşim :)
 2. C

  Beat yapımı nasıl öğrenilir?

  Sağolasın usta. Dinlemede sıkıntı yok zaten çok çok küçüklükten beri her tarzı dinliyorum rapte. Bakalım o zaman sabır lazım her işteki gibi :)
 3. C

  Beat yapımı nasıl öğrenilir?

  Dostlar az çok kulağım var. Melodi yazmakta aşırı sıkıntım yok ancak. Bir türlü güzel drum, bas vs. yazamıyorum. Yani melodi güzelken drumlarla hiç de güzel bir rap beatine dönmüyor. YouTube'da vs. bildiğiniz ücretsiz beat yapmayı öğreten var mı? Örneğin sıfırdan dark trap beat yapımı vs. gibi...
 4. C

  Sistemdeki boş alan az gözüküyor

  Hocam temp dosyası 3 GB civarında :D
 5. C

  Lens vs Gözlük

  Hocam 12-13 senedir gözlük kullanıyorum :D Hem lens hem gözlük aldım. Dışarı çıkacaksam lens kullanıyorum, evde genelde bilgisayar başında olduğum için gözlük kullanıyorum :)
 6. C

  Sistemdeki boş alan az gözüküyor

  Bilgisayarda 80 GB boş yer var. Birkaç oyun dışında başka oyun yok. Bakıyorum klasörlere toplasan 200 GB alan anca dolu ama gel gör ki 360 GB dolu gösteriyor. Ben neyi nasıl sileceğim?
 7. C

  Spotify için ücretsiz altyapı bulunabilir mi?

  Hocam spotify için de ücretsiz mi beatleriniz ? Ve ayrıca beraber çalışmayı düşünür müsünüz acaba ? Spotify'a yüklerken şarkı adlarında prod etiketi geçecek.
 8. C

  Spotify için ücretsiz altyapı bulunabilir mi?

  Dostlar selamlar. Uzun süredir Spotify'a şarkı yüklemek istiyorum ancak en ucuz Beat'ler 200-300 TL'den başlıyor. Benim de buna bütçem yetmiyor. Telifsiz bir şekilde Beat'i kullanıp Spotify'a yükelyeceğim ücretsiz bir altyapı bulabilir miyim?
 9. C

  KENDINE MUZİSYEN-DIAMOND alınır mı?

  Ek olarak HDD eklemeni tavsiye ederim çünkü hem oyunlar hem de programlar vs. yetmeyecektir muhtemelen. Ram olarak 32GB yapabilirsin belki ama çok gerekli mi tartışılır :)
 10. C

  Ses yankısı

  Nasıl oluyor hocam o ? Akustik eko iptali işaretliyse tekrar etmemesi lazım. Ayrıca kasanın hangi jak girişini kullanıyorsanız diğerini kullanmayı ve akustik eko iptalini tekrar kapatıp etkinleştirmeyi deneyin.
 11. C

  Ses yankısı

  Sevindim hocam, rica ederim. Çözüm olarak işaretlenebilir.
 12. C

  Ses yankısı

  Hocam yüklemeniz gerek o zaman. Tabi arkadaşlar daha iyi bilebilir ancak ben böyle çözmüştüm ve arkadaşlarımda da böyle çözdüm :D
 13. C

  Aldığım kaloriden fazlasını nasıl yakacağım?

  Yeterli ve iyi cevaplayanlar olmuş ancak ben de cevaplamak istedim. Aldığın kaloriden fazlasını yakman lazım cümlenin doğrusu değil aslında. Almanız gereken kaloriden bikaç yüz kalori az almalısınız veya almanız gereken yeterli kaloriyi alıp spor ile bir kaç yüz kalori yakmalısınız diyorlar her...
 14. C

  Ses yankısı

  Bunun çözümünü bilgisayarı yeni aldığım zaman bulmuştum. Realtek driverını kurup Realtek Audio Console uygulamasını açmıştım. Driverları kurduysan bu uygulama sende de olabilir. Uygulamayı açtıktan sonra sol taraftan mikrofon kısmına tıklayın ve acoustic echo cancellation ( akustik eko iptali)...
Yukarı