ege16211 tarafından gönderilen son içerik

 1. E

  Steam açılınca sadece çerçevesi görünüyor

  Merhabalar. Bilgisayar açılınca Steam böyle oluyor ama görev yöneticisinden kapatınca tekrar açılınca böyle olmuyor. Steam'ı silip yükleyemiyorum. Çünkü oyunlar gidiyormuş. Sıkıntı gerçekten sinir bozucu.
 2. E

  Discord izlediğim videonun seslerini karşı tarafa aktarıyor

  Stereo karışımı nerede acaba.
 3. E

  Discord izlediğim videonun seslerini karşı tarafa aktarıyor

  Size bir soru yöneltmek istiyorum. Discord'da arkadaşlarımla sunucudayken video izliyorum. Benim videonun sesi onlara gidiyor, bas konuş yapmaktan başka çözüm için yardım eder misiniz? Çok sıkıntı çekiyorum. Yani böyle mikrofon kulaklıktaki sesi algılamasın öyle bir şey yok mu? Şimdiden teşekkürler.
 4. E

  Gigabyte B365M-H Realtek sürücüsü nasıl yüklenir?

  Realtek'le ilgili bir şey yok zaten denetimde sildim. DC varsa yardım eder misiniz Windows 10 64 Bit var ama açıyorum bir sürü şey çıkıyor bilemiyorum hnaigisin indireceğim.
 5. E

  Gigabyte B365M-H Realtek sürücüsü nasıl yüklenir?

  Merhaba Gigabyte B365M-H anakartı kullanıyorum kulaklıktan ses gelmiyor diye Realtek'i kaldırdım. Geri nasıl yükleyebilirim? Hem de kulaklık yok. PC'de bundan 2hafta önce çalışıyordu. Servise götürdüm geldi çalışmıyor ama telefonda çalışıyor.
 6. E

  Everest KB 197'de aynı anda birden çok tuşa basılamıyor

  Merhabalar, klavyem Everest KB 197. ALT tuşuna basınca mesela yön tuşları ve başka tuşlara basamıyorum. Anca alt tuşunu bırakacağım, ondan sonra kullanabiliyorum. Bu nedendir, bunun çözümü nedir?
 7. E

  3 Aylık PC'nin iadesi olur mu?

  Öncelikle iyi akşamlar arkadaşlar, 3 ay önce 7 Mayıs tarihlerinde ekran dahil 6500 TL'ye bir sistem aldım, i5 9400F, RX580 8 GB ASUS, 16 GB RAM böyle bir sistem aldım. Bu sistemde çok takılmalar oluyor, FPS'ler yerlerde, yapmadığım şey kalmadı araştırmadığım bir şey kalmadı. Yayın yapmak video...
 8. E

  6500 TL monitör dahil PC toplama

  Merhabalar. 6500 TL bütçem var. Yayın yapmak istiyorum. Bana 6500 TL'ye monitörlü sistem önerir misiniz? Teşekkürler.
 9. E

  RX 580 sistem donuyor

  650w frisby 80+
 10. E

  RX 580 sistem donuyor

  Merhabalar, 85 gün önce yani yaklaşık 3 ay önce İzmir'de Çobanoğlu'ndan PC aldım. PC'de sıkıntılar yaşıyorum. Düşük FPS video çekmek için aldım, kasıyor, takılmalar oluyor. İade istesem ederler mi? Sonuçta garantisi var. Not: i5-9400F, RX 580, 16 GB RAM.
 11. E

  GTX 1660S sistemde GTA V oynarken zamanla FPS düşüyor

  ya bendede rx580 var aynı sorunla karşılaşıyorum inşallah bilgili birisi cevabını verir
 12. E

  Sistem görüntü vermiyor

  merhabalar öncelikle powersupplyde bi sorun olabilir benim görüşüm dilerseniz onuda bi kontrol edin bilgisayarın elektiriği odur çümkü
 13. E

  Çözüldü Intel Core i3 Sistem Fall guys kaldırır mı?

  Bu Sistem gereksinimleri bundan düşükses sisteminiz büyük ihtimal kasar 64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektirir İşletim Sistemi: Windows 10 64bit only İşlemci: Intel Core i5 or AMD equivalent Bellek: 8 GB RAM Ekran Kartı: NVIDIA GTX 660 or AMD Radeon HD 7950 Ağ: Genişbant İnternet...
 14. E

  OBS ses düşüyor

  bit hızı yükseldikçe kalite artar
 15. E

  Windows başlatılıyor dedikten sonra dizüstü bilgisayar kapanıyor

  Merhabalar bu sorun ya anakarttan yada powersupplyden olur öncelikle bilen birisi güç kaynağını değiştirip deniyebilir hala aynıysa büyük ihtimalle sorun anakartta olucaktır
Yukarı