Fall Out Strake tarafından gönderilen son içerik

 1. Fall Out Strake

  Kasadan çok fazla ses çıkması

  Şuan görünüyor olması lazım. Arkadaş bunu bana değil size yazmış hocam :).
 2. Fall Out Strake

  Kasadan çok fazla ses çıkması

  Arkadaşlar gördüğünüz gibi bilgisayarım açıldıktan sonra uzay mekiğine dönüşüyor. Ne yapmam gerekiyor acaba?
 3. Fall Out Strake

  2021'de iPhone XR alınır mı?

  İnsanlar yanında 2000 TL'ye aldığı 'düşük seviye fotoğraf makineleri' taşısın onlarla fotoğraf çeksin sonra telefona aktarsın bir de değil mi? Ne kadar sığ düşünüyorsunuz ya? Öncelikle vatandaşların gelirlerini, ekonomik durumlarını, neye ihtiyacı olduğunu bilmeden tavsiye vermemenizi öneririm...
 4. Fall Out Strake

  GTX 1660 SUPER günlük mining kazancı nasıl öğrenilir?

  Mining yaptığınızda kartınız daha fazla güç istiyor haliyle daha fazla ısınıp daha fazla enerji tüketiyor. Aylık elektrik faturanızıda hesaplarsanız kar oranı için daha sağlıklı olur. En azından benim zamanımda R9 290X ile yaptığımda durumlar böyleydi.
 5. Fall Out Strake

  Mail ile Tehdit Mesajı Alıyorum

  Bilgilendirme, Mesajın üstünden bir yıl geçmiş dediklerimi yaptıktan sonra bir daha bu şekil bir mesaj almadım. Sanırım üye olduğum herhangibir sitenin veritabanından çalınmış şifre. E benim e postamın şifresiyle aynı olunca baya yusuf yusuf olmuştum :D.
 6. Fall Out Strake

  iPhone SE üzer mi?

  Yok hocam içiniz rahat olsun öyle bir şey olmaz. Hocam çözünürlük, ekran boyutu anlamında hemen hemen aynı olsalarda işlemcileri baya fark ettiriyor.Zaten yavaş yavaş 'priz bağımlısı Iphone kullanıcısı' kavramı da kalkar.
 7. Fall Out Strake

  iPhone SE üzer mi?

  Performans konusunda üzmez batarya konusunda da 5-6 saat ekran süresi alıyorum genelde. 7 saati gördüğüm bile oldu wifi kullanımındayken. Tasarımı ve kamerasına zaten söz yok. Bence küçük ekran takıntınız yoksa kesinlikle üzmez. Diğer telefon için pek bir bilgim yok bir şey demem doğru olmaz.
 8. Fall Out Strake

  Rampage 144Hz 1ms monitör ekran gidip geliyor

  Arkadaş sizden çözüm istemiş yorum beklememiş hatta özellikle söylemiş. Çözümünüz varsa sunun yoksa yeni konu açabilirsiniz "Rampage Pişmanlıktır" diye.
 9. Fall Out Strake

  3000 TL Bütçeyle Notebook önerisi

  Masaüstü var hocam okul içinde lazım olur diye notebook bakıyordum.
 10. Fall Out Strake

  3000 TL Bütçeyle Notebook önerisi

  Bu sene hazırlık okuyorum ve bir laptop almaya karar verdim. Sadece okul işlerini halledebileceğim bir laptop bakıyorum yani bölüm bilgisayar gerektiren bir bölüm değil yani kullanma amacım en fazla makale okuma, sunu hazırlama, rapor yazma gibi işler olacak. Üniversiteden bağımsız olarak Python...
 11. Fall Out Strake

  Python için kaynak önerisi

  Python 3 için Yazbel'in Türkçe dokümanlarını takip ediyorum fakat görsel olarak aklımda kalması içinde bir video ders arıyorum. BTK'ya baktım fakat dokümanla çok farklı sıralarda gidiyorlar. Udemy vs. sitelerden güncel ve öğretici kurs önerisi yapabilir misiniz acaba?
 12. Fall Out Strake

  iPhone SE 2020 İncelemesi

  Öncelikle okuyan herkese merhabalar. Telefonu almadan önce bolca araştırma yapmam ama maalesef karar kılmamı sağlayacak cevaplar bulamadım. Belki benimle aynı durumda olan ve bu yazıda sorularına cevap bulmayı hedefleyen insanlar için yazıyorum. Öncelikle telefonu 5-6 gün önce aldım ve bundan...
 13. Fall Out Strake

  iPhone SE 2020 vs Xiaomi Mi Note 10 Lite

  Telefonu aldım arkadaşlar teşekkür ederim yorumlarınız için.
 14. Fall Out Strake

  iPhone SE 64 GB vs 2. el iPhone X

  Dostum sen X almak istiyorsun onun için kendine sebepler sunulsun istiyorsun gibi. SE daha güçlü ve daha yeni bir cihaz. X 'in tek artısı büyük ekranı ve bataryası.
 15. Fall Out Strake

  En fazla 4000TL telefon tavsiyesi

  Realme 7 Pro alsanız daha iyi olurdu ama M51 de güçlü bir cihaz hayırlı olsun.
Yukarı