fortBoys tarafından gönderilen son içerik

 1. F

  Kartal Yuvası stokları ne zaman yenilenir?

  Arkadaşlar, ben Kartal Yuvası'ndan L beden beyaz forma almak istiyorum. Stoklarda yok. 1 haftadır bekliyorum hala S beden üzeri forma stokta yok. Kaç haftada veya ayda bir yenileniyor bu stoklar ya?
 2. F

  TFF takımları olan PES veya FIFA oyunu önerisi

  Arkadaşlar selam, hangi PES veya FIFA oyunlarında tüm TFF takımları var? Mesela ben Bursaspor kariyer oynamak istiyorum. Beşiktaşlıyım ama Bursaspor sevdiğim bir takımdır. Not: Ek dosya, yama falan sormuyorum. EA Sports'un veya Konami'nin hazır oyuna koyduğu anlamında soruyorum.
 3. F

  Funko Pop alınır mı?

  Selam arkadaşlar, ben Funko Pop almak istiyorum. Koleksiyon yapmak için size de bir sorum olacak. Sizce bu oyuncak serisi alınmaya değer mi? Fiyatları biraz tuzlu ama ayda 2-3 tane alıp koleksiyon yapmak istiyorum. Aranızda bu oyuncağa sahip olanlar var mı? Varsa da kaliteli mi malzemesi, değer...
 4. F

  iPhone 13 nerede kaldı?

  Ben 13'ün çıkmayacağını düşünüyorum ya adı iPhone X gibi çıkacak ya da direk 14 çıkacak ama çıkadabilir net deği çünkü uğursuz bir sayı olarak düşünüyorlar.
 5. F

  Laptop ekranındaki siyahlık nedir?

  Arkadaşlar, fotoğraflardaki şey sinek mi laptopunun? Yan tarafı az bir şey çıktı oradan girmiş olabileceğini düşünüyorum o şey her neyse. Sizce bir zararı olur mu? Yakında tamire götüreceğim laptopun yan tarafını yaptırmak için ve tamirci o şeyi oradan çıkarabilir mi? Not: Biliyorum, Windows'u...
 6. F

  Şarjda duran bir laptop kaç gün sonra kapanır?

  Gece gece merak ettim de. Şarjda açık olarak duran bir laptop tahmini kaç gün sonra bozulur veya kendini kapatır?
 7. F

  Google hesaplarına başka yerden giriş yapılmış

  Arkadaşlar bu sabah fark ettim bildirim gelmiş telefona başka bir yerden giriş yapılmış 2 tane Google hesabıma. Çok korkuyorum, hesabımı kesinlikle yemin ederim birine vermedim kimseye de vermem zaten hesabımı vermemi isteyen abim ablam olsun yine vermem şifreleri değistirdim ama yine de...
 8. F

  Forza Horizon 5 10 MB indirilip ve hata veriyor

  Bilgisayarına Allah rahmet eylesin.
 9. F

  Her yerden istek atan eski kız arkadaş

  Yüzüne bile bakma, engelle.
 10. F

  Birer yangın da Marmaris ve Adana'da

  Otel yapılmasının size ne zararı var :D?
 11. F

  Art arda hikayeli kitap serisi önerisi

  Saftirik Gregin Günlüğü.
 12. F

  Kuzenimin RTX 2060'ını kırdım

  Elhamdulillâhi rabbil'alemin, errahmânir'rahim, mâliki yevmiddin, iyyâke na'budu ve iyyâke neste'în, ihdinessirâtal mustakîm, sirâtallezine en'amte aleyhim ğayrilmağdûbi aleyhim ve leddâllîn.
 13. F

  Bir süreliğine sosyale veda...

  Bir süreliğine sosyale veda...
 14. F

  Çözüldü League of Legends ban sıralaması nasıl işliyor?

  Küfürden veya trolden repleyip ban yersen 14 yiyorsun sonra bir daha yaparsan perma yiyorsun. ama script veya başka bir hile açarsan direk perma çakıyorlar.
Yukarı