Garibo tarafından gönderilen son içerik

 1. G

  4000-6000 TL laptop önerisi

  4000 - 6000 TL arası laptop arıyorum. Masaüstü istemiyorum. Laptop önerilerine açığım. Genel olarak iş ve okul. Oyun olarak LoL rahat bir şekilde oynatsın yeter.
 2. G

  İncehesap güvenilir mi?

  Ben memnun kalmadım. Daha önce iade edilmiş kulaklık gönderdiler.
 3. G

  NVIDIA 940M Görünmüyor

  İşimden dolayı yapmaya fırsat bulamadım. En kısa sürede yapıp bilgilendireceğim. İşimden dolayı yapamadım. En kısa sürede yapıp bilgilendireceğim.
 4. G

  NVIDIA 940M Görünmüyor

  Teşekkür ederim, deneyeceğim. Umarım olur
 5. G

  NVIDIA 940M Görünmüyor

  Çok teşekkür ederim :) Deneyeceğim.
 6. G

  NVIDIA 940M Görünmüyor

  Maalesef görünmüyor.
 7. G

  NVIDIA 940M Görünmüyor

  Kurulum yaptıktan sonra görünmemeye başladı. GeForce Experience ile görünmediği için başka program ile deneyim dedim ama onda da görünmedi :/ Eğer çözüm bulamazsam dediğinizi yapacağım.
 8. G

  NVIDIA 940M Görünmüyor

  Ofis bilgisayarım bu :) bahsettiğim bilgisayar W10, evde kullandığım bilgisayar.
 9. G

  NVIDIA 940M Görünmüyor

  Driver Pack online uygulamasını indirdim driver olup olmadığını kontrol etme amaçlı. Güncelleme yapmadım. Nvidia uygulaması ekran kartını görmüyor, bulunamadı hatası veriyor. Geforce Experience ve kendi sitesinden indirdiğim driver.
 10. G

  NVIDIA 940M Görünmüyor

  Ekran kartı bulunamadı hatası alıyorum. Aygıt yöneticisinden kontrol ettiğimde ekran kartını görmüyorum. Drive Pack ile kontrol ettim.
 11. G

  NVIDIA 940M Görünmüyor

  Merhabalar, Arkadaşlar Casper marka bir laptop var. Format atmadan önce NVIDIA 940M ekran kartı sistemde görünüyordu. Format attıktan sonra ekran kartı görünmez oldu. Donanımları taradığımda veya driver programı kullandığımda ekran kartını göremiyorum. Formattan sonra resmen kayboldu. Neden...
 12. G

  Hepsiburada Reziliği

  Taksit olayı bankadan bankaya değişiyor. Ben QNB finansbank kullanıyorum taksitle aldığım ürünün parası toplu olarak iade edildi.
 13. G

  Kamera ışığı yanıyor ama görüntü yok

  Merhaba arkadaşlar. Bilgisayarımın kamera ışığı yanıyor ama görüntü vermiyor. Aygıt yöneticisinden ve ayarlardan kontrol ettim. Uygulamaların hepsine açık. Güncelleştirmeleri de taradım şu an yok görünüyor. Ekran görüntüsünde olduğu gibi oluyor kamera açınca çözüm bulamadım bir türlü...
 14. G

  HepsiJet Deneyimi olan paylaşabilir mi?

  Genel olarak olumlu olarak gördüm. Teşekkür ederim arkadaşlar.
 15. G

  HepsiJet Deneyimi olan paylaşabilir mi?

  Merhabalar, HepsiJet ile sipariş verdim ve teslimat olarak 09:00 ile 13:00 arasında belirledim. İzmir'de yaşıyorum. Belirttiğim saatlerde elime ulaşmama durumu var mı? Eğer ulaşamazsa ne yapmam gerekiyor? Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.
Yukarı