Ikenancan tarafından gönderilen son içerik

 1. I

  Lise sorumluluk sınavları 12. sınıfa kadar geçilmesi mi gerekli?

  Merhaba 11. sınıfım 10. sınıftan kalma sorumluluk sınavlarım var, 12. sınıfa kadar illa geçmem mi lazım? Girdim ama sadece 2 tane sınavdan geçebilmişim daha geçemediklerim var. Bu sorumluluk sınavları 11. sınıfı geçmeme engel olur mu?
 2. I

  Meslek lisesi metal bölümünde maaş alınabilir mi?

  Zaten her bölüm için geçerli değil para mevzusu, benim okulumda da bilişim ve uçak bölümleri var onlarda para falan vermıyorlar ama metal, döküm, mobilya gibi okul için yapmamız gereken bölümlere para verıyorlar. Yani okul için bir çalışan haline geliyosun o yüzden merak ettim acaba doğru mu diye.
 3. I

  Meslek lisesi metal bölümünde maaş alınabilir mi?

  Bir firmada çalışmıyorum 12 sınıftaki staj Mevzusunu'da biliyorum sorum 11. sınıfta meslek dersleri için para verilecek mi? Okulumdaki birkaç kişiden duydum ve para kartı falan çıkartmamızı istedi hocalarımız.
 4. I

  Meslek lisesi metal bölümünde maaş alınabilir mi?

  Merhaba, ben meslek lisesinde metal teknolojileri alanında okuyorum 11. sınıfım ve metal teknolojiler bölümünde okuyanlara meslek dersleri için maaş verildiğini duydum. Ama tam emin değilim yalan mı bilmiyorum aranızda ilgilenen varsa bilgilendirebilir mi? Eğer doğruysa ne kadar veriyorlar?
 5. I

  Bilgisayar aniden kapanıyor

  Evet cracklı peki başka soruna yol açar mı? Öneri için teşekkürler Bu civarlarda takılıyor Discord, Steam Spotify, Opera vesaire açık. Boştayken dediğiniz Hiçbir şey açık olmadığı zaman mı yoksa tarayıcı açıkken falan mı? İşlemci derecesi fazla gibi mi? Bu uygulamalar açık.
 6. I

  Bilgisayar aniden kapanıyor

  Merhaba arkadaşlar bir sorum olacaktı benim bilgisayarım çok sık aralıklarla olmasa da ayda 1,2 kere aniden kapanıyor nedenini soracaktım bilen varsa anlatabilir mi? Oyun oynayınca falan kapanma sorunu yaşamıyorum ısıdan olduğunu zannetmiyorum çünkü aralıksız 5-6 saat oyunda oynasam sorun...
 7. I

  GT 1030 sistemde 2.monitöre görüntü gelmiyor

  Bu yeterli mi? Soldaki giriş 2. mönitörümün girişi.
 8. I

  GT 1030 sistemde 2.monitöre görüntü gelmiyor

  çoklayıcı dediğin ne bilmiyorum ama güç kabloları takılı eminim , vga vgı dönüştürücüyle bağladım.
 9. I

  GT 1030 sistemde 2.monitöre görüntü gelmiyor

  baktım ve zaten uzat seçeneği seçili ,monitörün tuşuna basıyorum ve no signal diyo onu da ekliyim.[/ATTACH] baktım ve zaten uzat seçeneği seçili ,monitörün tuşuna basıyorum ve no signal diyo onu da ekliyim.
 10. I

  GT 1030 sistemde 2.monitöre görüntü gelmiyor

  Merhaba arkadaşlar bilgisayarıma 2 monitör bağlamaya çalıştım ve şu problemle karşılaştım 2. monitöre dönüştürücüyle bağlanıyorum (VGA vgı dönüştürücü) Fakat 2. monitörüme görüntü gelmiyor monitörde bir problem yok eminim başka bilgisayarda denedim kablolarda da problem yok onları da değiştirip...
 11. I

  Sorumlu geçmek

  Teşekkür ederim cevap için.
 12. I

  Sorumlu geçmek

  Yine geçemezsem ne olacak? Yine geçemezsem ne olacak?
 13. I

  Sorumlu geçmek

  Merhabalar, karnemde sorumlu geçti diyor bir üst sınıfa geçebileceğim değil mi? Sadece kalmış olduğum birkaç dersten dolayı mı böyle?
 14. I

  Yayında %100 R5 3500 kullanımı normal mi?

  720p yayın veriyorum dün 1.buçuk 2 saat cs oynadım ve bi sorun yaratmadı yayında, ama bu gün bi deniyim dedim başka oyunlarda ve gözüme çarptı işlemcini kullanım oranı , cs işlemci yiyen bi oyunu mu ?
 15. I

  Yayında %100 R5 3500 kullanımı normal mi?

  Cevap için teşşekürler. Cevap için teşşekürler.
Yukarı