letsgomen55 tarafından önerilen çözümler

 1. letsgomen55

  Çözüldü PC Building Simulator "no boot device" hatası

  Bilgisayara HDD ya da SSD takmamışsın. Ya da takılı cihaz bozuk. Onu takmakla bitmez. Bir de USB Bellek tak ki format atabilsin. Bu kadar.
 2. letsgomen55

  Çözüldü Asus TUF FX506HEB-HN148 alınır mı?

  Hem Intel 11400H 5600H'yi geçiyor hem de RTX 3050 Ti normal modeli geçiyor. Benim önerim +1500 verip ASUS almanız yönünde.
 3. letsgomen55

  Çözüldü NVIDIA GeForce Experience Resident Evil 7'yi görmüyor

  Hocam büyük ihtimalle Program Files X86 veya Program Files klasöründedir. Ama GeForce Experience da orijinal her oyunu görmüyor. Haberiniz olsun. Ayarlar'a girin oradan uygulamalar ve Oyunlar'ı seçin. Oradan ekleye tıklayıp C'yi veya D'yi yani kurduğunuz diski seçin. Mutlaka bulacaktır...
 4. letsgomen55

  Çözüldü A Way Out nasıl 2 kişilik oynanır?

  Origin üzerinden arkadaşınıza oyun daveti atın. Arkadaş ekleyin onu Origin'den. Sonra da sizin davetinizle oyunu yüklesin. Sonra da beraber oynayın diye biliyorum. Ama Youtube da bununla alakalı bir sürü içerik vardır. Edit: Arkadaşınızın almasına gerek yok.
 5. letsgomen55

  Çözüldü Monster Abra A5 V15.7 laptop en fazla kaç GB RAM alır?

  İlk yazdığınız mesajı gördüm. Monster teknik servisini arayıp sorabilirsiniz. Ya da yıllık bakıma gönderdiğiniz zaman sorabilirsiniz ki o daha mantıklı olur ama merakım şu sizin bilgisayarınızda kaç GB RAM var ? 16 GB RAM varsa fazlası bütçeniz için zarar olabilir. Ama tahminim 32 Maksimum...
Yukarı