McWhite tarafından gönderilen son içerik

 1. M

  Python Selenium ile Facebook'ta hesap oluştururken hata veriyor

  İsim yerine sayı yazmışsın Facebook bu normal bir site değil daha gerçekçi hesaplar açmalısın.
 2. M

  18000TL RTX 3060 dizüstü bilgisayar alınır mı?

  Aynısını 2 hafta önce mediamarkt üzerinden satın aldım ekranda sıkışmış piksel çıktı değişim olsun diye gönderildi bugün gelen sıfır ürünü açtığımızda içinden kullanılmış ürün ayrıca 135W adaptör çıktı kısacası sorunlu bir bilgisayar sorun sana denk gelmezse güzel ama gelirse baş ağrıtıyor.
 3. M

  Kedi 10 gün yalnız kalabilir mi?

  Kedi sürekli evde birilerinin olmasına alışıksa depresyona girer.
 4. M

  2.el 3500 TL i7-4700HQ GTX 850M ASUS laptop alınır mı?

  Bence o kadar temizse bu piyasada gayet iyi fiyatı aynı laptopun i5-4200h GTX850M model olanını kullanıyorum ssd taktığınız sürece gayet yeterli ayrıca Forza Horizon 4 orta-yüksek ayarlarda 40+ fps alıyorum.
 5. M

  Idepad 3 laptopu teknik servise gönderdim

  Hocam sonuna kadar hakkını ara sıfır bilgisayara neden tamir yaptırasın. Gerekirse tüketici mahkemesine gideceğini söyle.
 6. M

  Elektronik Lenovo 82K200JYTX RTX3060 16000TL

  Bu modelde kronik sorun galiba dün aldım eve geldiğimde bu kırmızı noktadan vardı tüm düzeltmek için yapılan videoları programları denedim asla düzelmedi bugün geri götürdüm çünkü çok canımı sıktı değişim olacak diye umuyorum. Denemedim ama videolardan gördüğüm kadarıyla bilgisayarın tam...
 7. M

  Logarchive preservation timeout

  ASUS X550JK. i5 4200H 240GB SSD laptopuma Big Sur kurmaya çalışıyorum. Kurulum USB'si hazırladım sistemime en yakın Config'in adını Config plist yaptım ama böyle kalıyor tüm USB portlarını denedim. OpenCore yeni sürüm denedim. Maalesef çözemedim sizlerden yardım bekliyorum teşekkürler...
 8. M

  Başarılı Kurulum ASUS X550JK-XO012D | Big Sur | Open Core

  Ha bir de unutmadan son sorum ısınma sorunu var mı? Önceki sürümlerde gerçekten bilgisayar hiç işlem yapmadan bile ısınıp fan çalıştırıyordu böyle bir sorun var mı?
 9. M

  Başarılı Kurulum ASUS X550JK-XO012D | Big Sur | Open Core

  Acaba kurulumdan sonra yapmam gerekenler nelerdir? Ayrıca sırf Hackintosh için tam uyumlu Wi-Fi Bluetooth adaptör almıştım hala onu kullanıyorum eğer dediğiniz gibi sorunsuz yapabilirsem çok güzel olacak.
 10. M

  Başarılı Kurulum ASUS X550JK-XO012D | Big Sur | Open Core

  Hocam merhaba daha önce aynı bilgisayara High Sierra, Mojave ve Catalina sürümlerinin hepsini denedim en iyi çalışan Catalina oldu ama onda bile sorunlar vardı ve akıcı değildi. Şimdi sizin konunuzu görünce gaza geldim. Acaba Windows gibi yavaşlık olmadan çalışıyor mu? Hala GTX850M çalışmıyor...
 11. M

  GTA 5 IDM ile indirilir mi?

  Arkadaşlar dün GTA 5 aldım ve hep connection Lost hatası alıyorum ve yavaş indiriyor. Bunu IDM ile indirebilir miyim? Orijinal dosyaları Social Club'ın serverındaki GTA 5 indirme linkini bulabilir miyim?
Yukarı