Mujo Corhamzic tarafından gönderilen son içerik

 1. Mujo Corhamzic

  TV Mahkemesi kazanılması

  Hayırlı olsun güle güle kullanın.
 2. Mujo Corhamzic

  Akım korumalı priz ne kadar korur?

  Teşekkür ederim öneriniz için. Topraklama yapana kadar idarelik 600 VA bir UPS almam yararlı olacak galiba. Bir bütçe düşünmedik açıkçası. Topraklama yaptıracağım için F/P en hesaplı ve işe yarar olanı tercihim olacaktır.
 3. Mujo Corhamzic

  Akım korumalı priz ne kadar korur?

  En kısa zamanda yaptırtmaya çalışacağım.
 4. Mujo Corhamzic

  Akım korumalı priz ne kadar korur?

  Evet ilk iş onu halletmeye çalışacağım. 200₺ ye de 4000₺ lik seçenekleride var. Sistemim için hangi özellikte olanlarını tercih etmen doğru olur?
 5. Mujo Corhamzic

  Akım korumalı priz ne kadar korur?

  Teşekkür ederim tavsiyenizi dinleyeceğim.
 6. Mujo Corhamzic

  Akım korumalı priz ne kadar korur?

  Herkese merhaba, yazlık evimde topraklama mevcut değil ve havalar rüzgarlı olduğunda sokağımdaki elektrik trafosuda pek iyi durumda olmadığı için devamlı arıza çıkarıp kesilmeler yaşanıyor. Akım korumalı priz kullanıyorum fakat bilgisayarıma bu ani kesintiler sonucu bir zarar gelir mi? Dün...
 7. Mujo Corhamzic

  1400 TL monitör önerisi

  Evet aynı monitör. Eğer renkler sizin için ön planda değil ise sorun olmayacaktır. Bütçeni az bir miktar aşıyor fakat Acer EG240Y Pbipx 24" 2 MS 165 Hz HDMI+DP FreeSync Full HD IPS LED Monitör Fiyatları ve Özellikleri IPS panel olduğu için renkleride diğerlerine göre çok daha canlıdır.
 8. Mujo Corhamzic

  1400 TL monitör önerisi

  Philips tavsiye etmiyorum. Acer bir monitör yanına 2. olarak Philips kullanma şansım olmuştu renkleri inanılmaz soluk. ViewSonic ve ASUS varken tercih edilmemeli bence.
 9. Mujo Corhamzic

  Telefondaki sınırsız paketi hücresel veri ile bilgisayarda kullanma

  Bende Vodafone hatta sahibiyim aynı pakete sahip bir yakınım denedi fakat onda olmadı şu an bende bilgisayarıma hücresel veri açıp bağlayacağım fakat eğer bir trick i varsabilmek istedim.
 10. Mujo Corhamzic

  Telefondaki sınırsız paketi hücresel veri ile bilgisayarda kullanma

  Herkese merhaba, telefon hattımda bütün uygulamaların sınırsız internetten yemediği bir paket kullanıyorum. Geçtiğimiz aylarda babamın laptopuna hücresel veri paylaştığımda çıkan ortak ağ ve ev ağı seçeneğinde neyi şeçtiğini hatırlamıyor. Normalde harici +20GB paketimden yemesi gerekirken...
 11. Mujo Corhamzic

  Ölen birinin sesini taklit etme

  Ableton Live veya herhangi bir DAW indirip ses üzerinde oynayabileceğiniz ve türlü türlü efektler koyabileceğiniz VST ler ile yapabilirsiniz veya sesin pitch i ile oynayabilirsiniz. Fakat pek kolay olmayacaktır kullanması ve kavraması pek kolay değildir DAW ları. Bu sebeple ne kadar...
 12. Mujo Corhamzic

  Çözüldü RX 550 AMD Radeon beklenmeyen sistem arızası

  Herkese merhaba, birkaç saat önce konu açıp AMD Radeon'un "sisteminizde bir sürücü zaman aşımı meydana geldiğini tespit ettik" hatası için yardım ve tavsiye istemiştim. Diğer konularda da olduğu gibi DDU ile sürücüleri kaldırıp tekrar yüklemem söylendi fakat sorunum çözülmedi, aksine daha kötü...
 13. Mujo Corhamzic

  Beat Nasıl Olmuş?

  Ableton Live kullanmanı tavsiye ederim bir göz gezdir en azından çok büyük rahatlatır FL Studio'ya nazaran her şey çok daha anlaşılır ve el altında.
 14. Mujo Corhamzic

  Beat Nasıl Olmuş?

  Ne demek rica ederim. Hangi DAW'ı kullanıyorsun?
 15. Mujo Corhamzic

  Beat Nasıl Olmuş?

  Altta devamlı dönen riff i gayet iyi fakat sub tonu hiç olmamış (Kendi fikrim). Daha güzel bir 808 ile dinleyiciye beat in ruhunu daha güzel aktarabilirsin. Bir de clap e biraz reverb fena olmazmış.
Yukarı