Quarinal tarafından gönderilen son içerik

 1. Quarinal

  Laptop şarj kablosu takılı değilken görüntü gelmiyor

  Sizce büyük bir sorun değil. Diz üstü bilgisayarın en büyük avantajı gittiğiniz her yerde kullanabilmek değil midir? Ben priz olmayan yerde kullanamayacaksam ne anlamı kalır ki?
 2. Quarinal

  Laptop şarj kablosu takılı değilken görüntü gelmiyor

  Merhabalar. Geçenlerde eski laptopuma format attırdım. Formattan sonra can sıkıcı bir sorunla karşılaşmaya başladım. Bilgisayarı sadece bataryasıyla çalıştırdığım zaman ekrana görüntü gelmiyor. Pil takılıyken kabloyu takıp çalıştırınca sorunsuz çalışıyor, kabloyu çıkarınca da çalışmaya devam...
 3. Quarinal

  PS4 GTA V Online çok kasıyor

  Bir süreliğine PS Plus olmadan oynanabiliyor. Tam tarihi hatırlamıyorum.
 4. Quarinal

  Neden küfür ederiz?

  Ben anne babaların bir suçunun olduğunu düşünmüyorum. Elbette suçlu olanlar da var. Benim annem babam yanımda asla küfür etmedi, etmemem gerektiğini de çok güzel öğrettiler ancak ben çevremdeki arkadaşlarımdan bir şekilde öğrendim. Asla annemin babamın yanında küfür etmem ama arkadaşlarımlayken...
 5. Quarinal

  Çözüldü JBL Quantum 100 Mikrofon bilgisayarda çalışmıyor

  Noktalama işaretlerinin eksikliğinden dolayı sorunu doğru anladım mi bilmiyorum ancak anladığım kadarıyla laptopunda tek jak girişi var ve o girişe kulaklığı taktığında mikrofon çalışmıyor. Bu durumda jak çoğaltıcı alman mantıksız olmaz mı? Laptopta tek giriş var doğal olarak jak çoğaltıcının...
 6. Quarinal

  Salcano bisiklet Avrupa Yakası'nda nerede tamir ettirilebilir?

  Eminönü taraflarında Salcano Yurt Bisiklet diye bir yer var. Ben bisikletimi oradan almıştım. Bildiğim kadarıyla tamir de yapıyorlardı ama yıllar geçti tabii. Şu an tamir yapılıyor mu, yapılıyorsa ne tür tamirler yapılıyor bilmiyorum.
 7. Quarinal

  Forza Horizon 4 vs PES 21

  Bana göre PES 21 oynanacak bir oyun değil. Forza sizi daha uzun süre oyalayacaktır. Yine de sizin zevkinize kalmış bir şey tabii.
 8. Quarinal

  Rockstar Games neden GTA San Andreas'ı remake yapmıyor?

  Bazı efsaneleri tadında bırakmak lazım bence. Rockstar bence şuan aynı benim gibi düşünüyordur. Eski offline oyunlarını remake yapıp tek seferlik satın alımlarla para kazanmaktansa, GTA Online'ın dibini sıyırmaya devam etmek daha mantıklı geliyordur.
 9. Quarinal

  Havadan 1000TL düşse ne yaparsınız?

  Şaka maka 1000 TL ile yapılacak bir şey bulamadım. Artık o kadar da büyük bir para değil demek ki.
 10. Quarinal

  Hangi giysi firmalarından giyiniyorsunuz?

  Genelde Mavi'den alıyorum. Ürünleri kaliteli ve tasarımları genelde tam olarak benim zevkime hitap ediyor.
 11. Quarinal

  Savcılıktan gelen mail

  Hayatımda bu kadar yazım yanlışı yapan ve bu kadar değişik bir üslup kullanan bir devlet kurumu görmedim :D
 12. Quarinal

  RX 5500 XT GTA 5 FPS yüksek ama takılma var

  Çift monitör kullanırken ayarlardan Windowed (Borderless) yaptığımda bende de takılıyor gibi görünüyordu. İstersen ayarlardan bir kontrol et. FPS hiç düşmemesine rağmen takılıyor olması aklıma bunu getirdi. Fullscreen değilse Fullscreen'e alırsın.
 13. Quarinal

  Rehber AMD ekran kartı sıcaklık düşürme rehberi

  Elinize sağlık, faydalı ve basit bir rehber olmuş. AMD ekran kartlarının sıcaklığından mustarip çok fazla kullanıcı vardı. Sıcaklık sorunlarını ben de Core Voltage'ı düşürerek çözdüm. Core Clock RX 580'imde şuan default 1366 seviyesinde olduğu için onu ellemeyi düşünmüyorum ama Memory Clock'u...
 14. Quarinal

  NBA 21 Klavye ile Rahat Oynanır mı?

  Hayır, başta çok zorlanırsınız. Alıştıktan sonra da yönettiğiniz oyuncudan tam verim alamazsınız.
 15. Quarinal

  Avrupa'ya gidecek Türk takımlar belli oldu!

  Türk futbolu artık iyice takımlarımızın Türkiye sınırları içerisindeki rakiplerini geçmeye çalışma mücadelesine döndü. En büyük takımlarımız bile Avrupa Ligi'ne giden sıradan takımlarla başa çıkamıyor bazen. Çok geri kaldık. Umarım bir an önce bütün takımlarımız hak ettiği yükselişi gerçekleştirir.
Yukarı