rhylla tarafından gönderilen son içerik

 1. rhylla

  Şu an ne dinliyorsun?

  Çalışıyorum, müzik, Technopat 😍
 2. rhylla

  4000₺ telefon önerisi

  İstediklerini önüne koyup hangisi benim işime daha çok yarayacak diye ayrıştırmalısın. Burada sana verebileceğimiz tek akıl budur bence. Eksileri artıları kendinde görüyorsun zaten, genel olarak nasıl bir kullancısın sen biliyorsun, o yüzden kararlı ol ve ne istediğine kendine karar ver! :)
 3. rhylla

  Ancient haritasını seviyor musunuz?

  Yıl başından beri oynamadım. Oyunda kim bilir neler değişti :/ uzun süreli bir ayrılık oluyor bizimkisi, ama umarım bir gün geri döneceğim!
 4. rhylla

  CS:GO için laptop önerisi

  İhtiyacınızı bilemem ama, şahsen 4 sene laptopta CS:GO oynamış biri olarak. Daha sonrasında masaüstüne geçtiğimde torostan inip BMW'ye binmiş gibi oldum :)
 5. rhylla

  4000₺ telefon önerisi

  Kanka arasında kararsız kaldığın cihazları YouTube'da araştır derim derinlemesine incelemeleri vardır muhakkak.
 6. rhylla

  Türkiye'de bulunmayan modele ASUS Garanti sağlar mı?

  Satın aldığınız yer bir teknoloji firması değil anladığım kadarıyla. Şahıs veya bir şahsa ait dükkandan almışsınız. Size satmış olduğu ürünü başka bir ülkeden getirtip veya satın alıp bunu size satmış. Bu gibi durumlarla alakalı satıcının garantisi kendisidir satmış olduğu ürünü üreten firma...
 7. rhylla

  Çözünürlük düşürünce ekran kasıyor

  Oyun ayarlarından değişiklik yaptığınızda, masaüstünde de aynı çözünürlüğü seçip deneyebilirsiniz.
 8. rhylla

  Türkiye'de bulunmayan modele ASUS Garanti sağlar mı?

  Ben farklı bir ülkeden ürün alacağım, velev ki Türkiye'ye taşınacağım ve benim satın aldığımı ürüne servis hizmeti vermeyecek öyle mi? Ayrıca Lenovo ile ilgili söylediğinize , mahkemeye başvuru yapıp güzel bir servis hizmeti alabilirsiniz . Ben bunu yapmıyorum diyip işin içinden çıkamazlar.
 9. rhylla

  Türkiye'de bulunmayan modele ASUS Garanti sağlar mı?

  Global garanti mevcut. Türkiye de 2 yıl zorunlu garanti olmakta, garanti süresi global ile aynı olur sadece. Servis vermek zorunda Türkiye'de olup olmaması önemli değil.
 10. rhylla

  4000₺ telefon önerisi

  Temiz bulduğun hangisi ise alabilirsin hocam, hepsi en az 2 senelik cihaz olacaktır zaten. Samsung yakın zamanda 4 senelik cihazlara güvenlik güncellemesini dahi kestiğini duyurdu. (Hepsi olmayabilir )Daha güncel kalmak istiyorsanız iPhone diyebilirim.
 11. rhylla

  ASUS 1080 i7 7700K sistem Valorant'ta FPS düşüşü oluyor

  Hocam MSI Afterburner indirip kurun ve oyundayken değerleri gözlemleyin.
 12. rhylla

  ASUS 1080 i7 7700K sistem Valorant'ta FPS düşüşü oluyor

  Ekran kartını kullanmıyor galiba oyun. Oyun video ayarları düşük ise Ultra'ya çekip deneyin tek işlemciye yükleniyor olabilir .
 13. rhylla

  1660 Super sistemde oyun performansı düştü

  MSI Afterburner kurup oyun içi değerleri atar mısınız?
 14. rhylla

  Dedemin beni sinir etmesi

  Deden belli ki seni çok seviyor, telefon konusu dışında yazdıklarından bunu anlıyorum ben. Çay bardağını alıp içmesi bana sevgi göstergesi geldi açıkçası. Çünkü insan sevdiğiyle uğraşır derler. Buna istinaden böyle düşünüyorum. Sen üstünü değiştirirken içeri girmesi tesadüf olabilir haberi yoksa...
 15. rhylla

  Yaşıtlarım çocuk sahibi iken hiç sevgilim olmadı

  Technopat doktorları sana çare olamaz sevgili kardeşim, gerçek hayattaki arkadaş olduğun insanlarla sosyalleşmelisin. Gerisi zamanla olacaktır.
Yukarı